Mobilā versija
-0.9°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
17. aprīlis, 2015
Drukāt

Mūrniece: Jāstiprina parlamenta iekšējā drošība (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Situācijā, kad sēdes vadītāja rīkojumi netiek izpildīti, nepieciešams stiprināt parlamenta iekšējo drošību, aģentūrai LETA sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (VL-TB/LNNK).

Saeimas Prezidijs strādā pie tā, kādā veidā situāciju varētu pilnveidot, norādīja Saeimas priekšsēdētāja.

Kā vienu no konstatētajām problēmām Mūrniece minēja to, ka iepriekšējā Prezidija laikā pieņemtie konceptuālie lēmumi par rīcību drošības jomā netiek “virzīti uz priekšu” un īstenoti.

Jau ziņots, ka 16.aprīlī plānotā Saeimas sēde uz nedēļu tika atlikta, jo deputāts Dainis Liepiņš (LRA) neņēma vērā sēdes vadītājas Mūrnieces norādījumus un vairākkārtīgi atteicās pamest Saeimas sēžu zāli.

Kā skaidro Saeimas Juridiskajā birojā, deputāts Liepiņš nedrīkst piedalīties Saeimas un tās komisiju, kā arī citu to institūciju sēdēs, kurās Saeima viņu ir ievēlējusi vai apstiprinājusi, jo 5.februārī parlaments piekrita deputāta Liepiņa krimināllietas turpmākai iztiesāšanai. Šāds liegums ir spēkā līdz kriminālvajāšanas izbeigšanai vai līdz brīdim, kad stājas spēkā notiesājošs tiesas spriedums, paredz Saeimas Kārtības rullis, aģentūru LETA informēja Saeimas Preses dienestā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. .................... Atbildēt

    kas tad nu par bastionu? Valsts robežas tev apsargā noziedznieki, dāmīt!!!!!!!!!!!!!

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (4)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+