×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. decembris, 2014
Drukāt

Mūrniece: Latvijā netiks ļauts rosīties “zaļajiem cilvēciņiem” (7)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijā netiks ļauts rosīties “zaļajiem cilvēciņiem” un netiks ļauts netraucēti darboties dažādiem citiem Latvijas pretiniekiem, 13.decembrī, uzrunājot nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK kongresa dalībniekus, uzsvēra partijas valdes locekle, Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Politiķe sacīja, ka ļoti būtiska ir gan ārējā, gan arī iekšējā drošība, tāpēc politiķu un Tieslietu ministrijas uzdevums esot izstrādāt likumu, lai būtu iespēja slēgt organizācijas, kuru darbība nav savietojama ar Latvijas valsts pastāvēšanas mērķi.

Arī plašsaziņas līdzekļi ir valsts drošības jautājums, akcentēja Mūrniece. Viņa vērsa uzmanību, ka priekšlikumos par nākamā gada valsts budžetu ir arī aicinājums piešķirt papildu finansējumu Latgales reģionālās radio studijas izveidei.

“Latgale, kurā tālu iespiežas Krievijas raidītāju jauda, kur cilvēku rocība nav tik liela, kur tiek kurinātas separātiskas noskaņas, informatīvajā karā ir visievainojamākais reģions, un tam jāpievērš īpaša uzmanība,” pauda Mūrniece.

Kopumā uz partijas kongresu šodien pulcējušies 250 no 260 izvirzītajiem delegātiem. Kongresā plānots pārvēlēt nacionālās apvienības vadību.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

 1. ja jau tik zaļie vīriņi, tad jau viss butu lieliski. nelaime tāda ka par valsts nodevejiem/noziedzniekiem pasludina visus kam ir savs viedoklis atšķirigs no NA viedokļa. čekas laiki atgriezušies un ka viņus atgriež tieši NA jau ir vienkārši ironiski:) paši cinijās pret sev vistuvāko pasaules kārtibu

 2. Ko tu vauksti? Tev pat apjausmas par to nav! Laikam saskatījusies trulās amerikāņu filmas. Sēdi pie plīts un nedžingsti, kaza!

 3. Iepriekšējiem kometētājiem: Iekšlietu ministrija nekad nav bijusi NA pāraudzībā. Par darbiem: kuras partija vadībā tika pabeigta Nacionālās bibliotēkas celtniecība, kad tur bija pasaimniekojuši Demakovas “Trīs brāļi” un naudas bija palicis tik- cik melns aiz naga. Tad Kultūras ministriju atdeva NA pāraudzībā cerībā ka tā ar bibliotēkas celtniecību “uzkārsies”. Kurš atbrīvojās no Latvijas operas vadības līdzekļu “labas” apsimniekošnas speciālistiem, kad valdībai ik pēc pusgada vajadzēja papildus pieškirt pusmiljona latu, lai opera nebankrotētu.

 4. NA kangari – lata slepkavas

 5. Runas jau iraida garas bet tie darbi, īsi ,īsi,tukši,tukši.

 6. … SAKSIM AR APZINATO UZBRUKUMU KAIMINAM LIETAS IZMEKLESANU UN VAINIGO STINRU UN PAMACOSU NOTIESASANU… JO NESODITA DEPUTATA FIZISKA AIZSKARSANA UN DRAUDI PRET TO PAR POLITISKO NOSTAJU ARI APDRAUD VALSTS IEKARTAU TAS PASOS LIKUMDOSANAS PAMATOS KA ARI DEMOKRATISKU UN ATKLATU SAEIMAS DARBIBU … J

 7. pēc lasītā bet labs Atbildēt

  neļaušot zaļajiem cilvēciņiem darboties Latvijā! ha! dažiem valdības pārstāvjiem laikam liekas, ka zaļie cilvēciņi ir marsieši vai tie kurus redzējām Krimā. zaļie cilvēciņi jau darbojas uz pilnu klapi un kas tad ir tie kuri vāc ziedojumus un atbalsta jaunkrievijas spēkus, kas tad ir tie kas nosaka naudas plūsmas Latvijā pareizajā virzienā, kas ir Parex bankrots, Liepājas metalurgs, nespēja saprast un kļut neatkarīgiem no krievijas gāzes vada kur nu vēl vienas otras zināmas partijas vēlme nepirkt Latvijas gāzi un Inčukalnu uzdāvināt kārtējam investoram. Tā ir viss notiek un jau kopš tiem laikiem kad G24 kredīti pazuda viss jau notika. Kas tad novājina valsts ekonomiku nejau mazie uzņēmēji kuri nav samaksājuši nodokļos dažus miljonus kopā, bet gan tie kuri uzskata ka var mētāties ar valsts naudu un palikt neskarti jo tas jau tikai bizness. cik no visiem Latvijas “”miljonāriem”” var pierādit ka ir godīgi nopelnijuši savus iekrājumus un nevis iebraucis valsts kabatā un skaitās cienijami pilsoņi pasaules apceļotāji. Pabļaustīties par Abrenes neatdošanu krievijai tajā pat laikā atļaut maksātnespējas administratoriem pelnīt un tirgot Latvijas uzņēmumus krievijas investoriem tā ir ļoti patriotiska pieeja.
  Tikai piebilde – kas tie bija par ekskursantiem un pie radiem pavasarī – jauni spēcīgi vīri? Klusums…

Draugiem Facebook Twitter Google+