Mobilā versija
+5.9°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
15. oktobris, 2015
Drukāt

Mūsdienīga un asprātīga “Princese uz zirņa” Liepājā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

17. novembrī plkst. 11 Liepājas Latviešu biedrības namā (LLBN) būs skatāma muzikāla pasaka ar jokiem, kas radīta pēc Hansa Kristiana Andersena pasakas “Princese uz zirņa” motīviem, LA.lv uzzināja LLBN.

Izrāde, kuras pamatā ir viesiem zināmā un tradicionālā pasaka, asprātīgā veidā stāsta, kas notiek, ja bērnus pārmērīgi lutina un izdabā visām viņu vēlmēm. Lugas darbība notiek krāšņā un nenoteiktā pasaku laikmetā ar fantāzijas elementiem un mūsdienīgiem akcentiem. Izrāde skatītājus vedīs gan pasakainā karaļpilī, gan mūsdienīgā skolā, gan burves – ekstrasenses salonā, gan arī sapņu pasaulē. Izrādes galvenā vērtība ir asprātīgie teksti, skaistās dziesmu melodijas, videoprojekcijas, tērpi un dejas.

Piedalās Indra Burkovska (Nacionālā teātra aktrise, kura šogad svin savu 60 gadu jubileju), Marģers Eglinskis (Liepājas teātra vadošais aktieris, izcils komiķis un dziedātājs), Sarmīte Prule (TV šovu zvaigzne), Laila Ilze Purmaliete (dziedātāja un mūzikas autore) un citi

Izrādes ilgums – stunda un 15 minūtes, biļešu cena 3,50; 4,50 un 5,00 eiro.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+