×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
30. janvāris, 2015
Drukāt

Mūsdienīgs risinājums neparedzamās situācijās (2)

ss4

Ikdienas tēriņu pieaugums, neparedzēts pirkums, kam vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, neparedzētu rēķinu maksājums, lielāka dāvana vecākiem vai draugiem – situācijas, kurās steidzami nepieciešama nauda, ir dažādas un katram cilvēkam individuālas. Nereti ātrie kredīti internetā var ievērojami glābt radušos situāciju, ja nauda ir nepieciešama pēc iespējas īsākā laika posmā. Ātrie kredīti ir mūsdienīgs risinājums neparedzētiem gadījumiem, jo ar interneta un mobilā tālruņa palīdzību ir iespējams ērti saņemt nepieciešamo summu.

Vairāki naudas aizdevēji piedāvā arī SMS kredīta pakalpojumus, kad naudu var saņemt, nosūtot tikai vienu īsziņu.

Sākumā gan ir jāizveido savs profils kredītdevēja mājas lapā, un pirmais aizdevums ir jānoformē, izmantojot internetu, bet jau otro aizdevumu var pieteikt ar sms palīdzību.

Tā kā situācijas ir dažādas, naudas aizdevēji cenšas pielāgoties savu klientu vajadzībām un piedāvā visdažādākos nosacījumus kredīta saņemšanai. Svarīgākais ir salīdzināt mēneša procentu likmes, pagarināšanas mēneša likmes, kā arī vecuma ierobežojumu kredīta saņemšanai. Turklāt pirmajam aizdevumam bieži vien ir piemērots kredīts bez procentiem, tas nozīmē, ka nav jāmaksā procenti par izmantoto naudas summu. Tāpat naudas aizdevēji sacenšas ātruma ziņā – kurš piedāvās ātrāko kredīta saņemšanu. Daudzi kredītdevēji pārskaita naudu pat 10 un mazāk minūšu laikā uz klienta bankas kontu. Bez šaubām, neparedzētās situācijās ātrumam ir liela nozīme, tāpēc pirms aizņemšanās var pārbaudīt konkrētā kredītdevēja pieteikuma apstrādes laiku, kas ir no 10 minūtēm līdz pat dažām stundām un dienām atsevišķos gadījumos.

Ātrie kredīti tiek piešķirti pastāvīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem vecumā no 18 līdz 75 gadiem (vecums var svārstīties pie konkrētā naudas aizdevēja), ar pozitīvu kredītvēsturi un bez pārkāptām parādsaistībām. Ātrie kredīti ir finansiāla atbildība, tāpēc pirms aizņemšanās ir jāizvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt.

Ātrie kredīti var kalpot kā labs rezerves plāns neparedzētās situācijās, kad rodas īslaicīgas finansiālas grūtības. Uztraukumam nav pamata – ja arī sanāk saskarties ar tādām problēmām, tad vienmēr var salīdzināt vairākus naudas aizdevēju piedāvājumus, izvēlēties piemērotāko un efektīvi tikt galā ar radušos situāciju!

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Bez kredīta nav izaugsmes!
  Kredīts – vienīgais veids, kā apmierināt savas augošās vajadzības!
  Kredīts -visu problēmu atrisinājums!
  Ja cilvēki neņems kredītus, dzīve apstāsies, visiem sāks trūkt nauda!
  Kas var būt vēl izdevīgāk – saņem šodien, maksā pēc pus gada!
  Visā pasaulē ņem kredītus un visi dzīvo cepuri kuldami! Ko jūs gaidiet? Procentu likmes ir tik zemas, ka zemākas nez kad vēl būs!!!
  Vergi! Kā jums var ienākt prātā neņemt kredītus!!!!!!!!????????

Draugiem Facebook Twitter Google+