×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
16. jūnijs, 2016
Drukāt

“Muse” daudzdimensiju šovs karsēs prātus Rīgā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Uz vēl nepieredzētu 360 grādu šovu Rīgā aicina viena no šā brīža pasaules popularitātes virsotnes baudošajām britu rokgrupām – lieliskie “Muse”. Latvijā grupa atgriežas viņu jaunākā albuma “Drones” tūres ietvaros un viņu koncertšovs jau nodēvēts par vienu no iespaidīgākajiem notikumiem mūzikas industrijas vēsturē.

Pasaulslavenās grupas pērn iznākušais, jaunākais studijas ieraksts “Drones” februārī ieguva “Grammy” balvu kā labākais roka albums, pievienojot to jau iepriekš iegūtajam “Grammy” (par albumu “The Resistance”). Pēc vairākiem “Drones” tūres koncertiem arī “Muse” albuma koncertšovs seko albuma panākumiem un jau nodēvēts par labāko šovu grupas pastāvēšanas laikā. Ņemot vērā, ka “Muse” pēdējā viņu darbības gadu desmitā bijuši ne tikai perfektas rokmūzikas hitu radītāji, bet arī viena no pasaulē labākajām koncertgrupām, kuras šovi vienmēr izcēlušies to perfekcijas un sarežģītības dēļ, tad jāteic – šoreiz viņi koncertizrādes komplicētībā pārspējuši paši sevi.

“The Guardian” nodēvējis “Muse” šovu par “apdullinošu un žilbinošu”, bet “New York Times” raksta: “Neizsīkstoša attīstība, kurinot enerģijas līmeni aizvien augstāk un augstāk, pārspējot jebkuras muzikālās un vizuālās gaidas!”

“Tā ir mūsu versija par leģendāro “Pink Floyd” turneju “The Wall”,” intervijā atzīst “Muse” solists Mets Belamijs. Koncertējot uz skatuves arēnas centrā, mūziķu uzstāšanās būs vērojama no visām pusēm. “Uzmanieties, jūsu smadzenes var pārkarst!” brīdina mūzikas apskatnieki, raksturojot koncertturnejas “Drones” pirmos iespaidus. “Jā, tas būs neaptverami jaudīgi, sagatavojieties nokļūt episkā kinematogrāfiskā darbā, kura aktieri būsiet jūs paši, bet mēs – režisori,” piebilst Belamijs.

Lūk, daļa no šova tehniskā apsolījuma: virs skatuves, kas atradīsies “Arēna Rīga” vidū, ar īpašas tehnikas palīdzību gaisā tiks nodrošināti 16 lidojoši objekti, kas simbolizēs bezpilota lidaparātus jeb dronus. Tos papildinās milzīgi projekcijas ekrāni, attēlus nodrošinot ar jaunākās paaudzes filmēšanas tehniku un modernākajiem 3D kustību sensoriem, kas tiks pievienoti katram grupas dalībniekam. Tverot viņu kustības, novirzīs informāciju programmai, kura savukārt jau tālāk uz ekrāniem ģenerēs grafiskos attēlus. Animācija atbildēs uz grupas dalībnieku kustībām tāpat kā videospēles laikā, reaģējot ik reizi, kad viņi grasīsies lēkt vai skriet apkārt skatuvei. Turklāt, tas dos iespēju “Muse” dalībniekiem ar savām kustībām kontrolēt ne tikai vizuālo informāciju uz ekrāniem, bet arī skaņu.

Šī būs grupas “Muse” ceturtā uzstāšanās Latvijā – pirmoreiz lieliskie briti koncertēja 2007. gadā, otrreiz – festivālā “Positivus” Salacgrīvā 2010. gadā, bet 2012. gadā roka četrinieks tāpat kā šoreiz, uzstājās “Arēnā Rīgā”.

Šoreiz “Muse” koncertšovu Rīgā iesildīs britu alternatīvā roka grupa “My Vitriol”. Britu izdevums “NME” par jaunajiem censoņiem raksta: “Grupai ir iespējas sasniegt tādu līmeni, kas iepriekš bijis pa spēkam tādiem grandiem, kā, piemēram, “Nirvana” un “Radiohead”. Tas ir skaļi teikts, mēs to zinām, tomēr “My Vitriol” piemīt šis hipnotizējoši dramatiskais pievilkšanas spēks, sniedzot muzikāli efektīgu šovu, kas aizgrābj apmeklētājus bez kompromisiem.”

 

Varbūt noder!!

Koncerts: 16. VI 20.00 “Arēnā Rīgā”

Biļetes: “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, www.bilesuserviss.lv

Cena: EUR 49 – 79

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+