Sports
Ziemas sports

Mūsējie otrdien. Olimpiskais kokteilis ar deviņiem latviešiem0


Latvijas kamaniņu sportiste Ulla Zirne (no labās), distanču slēpotājas Patrīcija Eiduka un Inga Paškovska pēc Latvijas karoga pacelšanas ceremonijas olimpiskajā ciematā.
Latvijas kamaniņu sportiste Ulla Zirne (no labās), distanču slēpotājas Patrīcija Eiduka un Inga Paškovska pēc Latvijas karoga pacelšanas ceremonijas olimpiskajā ciematā.
Foto – Romāns Kokšarovs/F/64 PHOTO AGENCY

Otrdien Phjončhanas olimpiskajās spēlēs turēsim īkšķus par kalnu slēpotāju Kristapu Zvejnieku, šottrekistiem Roberto Puķīti un Robertu Zvejnieku, distanču slēpotājiem Induli Bikši un Patrīciju Eiduku, ātrslidotāju Haraldu Silovu un kamaniņu dāmu trio – Ullu Zirni, Elīzu Cauci un Kendiju Aparjodi.

Kristapam Zvejniekam svētdien pārāk stiprā vēja dēļ tika atceltas nobrauciena sacensības, arī pirmdien tas izjauca dāmu startu milzu slalomā, bet ar trešo piegājienu kalnu slēpotāji beidzot cer sākt sacensības un Kristapam programmā Alpu kombinācija. Starts paredzēts 04:30 naktī pēc Latvijas laika.

10:30 sprinta kvalifikāciju uzsāks distanču slēpotājas, starp viņām arī otra jaunākā Latvijas olimpiskās delegācijas sportiste Patrīcija Eiduka, kurai 1. februārī apritēja 18. Otra Latvijas slēpotāja Inga Paškovska startam nav pieteikta. Bet 11:05 sprinta kvalifikācija vīriešiem un olimpiskajās spēlēs debitēs Indulis Bikše.

12:35 mazliet ietrīcēsies vēl viena debitanta sirsniņa – šorttrekists Roberts Zvejnieks sacentīsies 1000 metru kvalifikācijā. 12 minūtes vēlāk ceturtdaļfinālā mēģinās iekļūt arī Roberto Puķītis, kurš 1500 metros izcīnīja 11. vietu.

Saistītie raksti

13:00 sāksies ātrslidošanas sacensības 1500 metru distancē, kurās piedalīsies Haralds Silovs. Viņš savas trešās olimpiskās spēles veltīs brāļa Helmuta, kurš aizsaulē aizgāja pēc cīņas ar vēzi, piemiņai.

Tam visam pa vidu – 12:30 rēķinus turpinās kārtot kamaniņu braucējas. Ulla Zirne pēc pirmajiem diviem braucieniem ir augstajā astotajā vietā, Elīza Cauce – 21., bet Kendija Aparjode vēl trīs pozīcijas zemāk. Pie pēdējā ceturtā brauciena tiks 20 labākās, bet Ullai jānovēl atkārtot šodien demonstrēto stabilitāti.

LA.lv