Sports
Ziemas sports

Mūsējie piektdien. Silovam svarīgi nenogulēt startu0

AFP/Scanpix

Phjončhanas olimpisko spēļu 14.dienā piektdien no Latvijas sportistiem sacensības aizvadīs tikai ātrslidotājs Haralds Silovs, kurš spēkosies 1000 metru distancē.

Sacensības sāksies plkst.12 pēc Latvijas laika un tiešraidē tās translēs Latvijas Televīzijas 7.kanāls.
Silovs startēs desmitajā slidojumā, kuru sāks no ārējā celiņa. Viņam slidojumā kompāniju sastādīs amerikānis Mičels Vitmors.
1000 metru distancei pieteikušies 36 ātrslidotāji.

Kā vēstīts, 1500 metru distancē Silovs izcīnīja augsto ceturto vietu, gūdams karjeras lielāko panākumu. Viņš no goda pjedestāla atpalika tikai par 0,32 sekundēm.

“1000 metru distances startā ierasti zaudēju kādu pussekundi. Ja sanāks starts, tad var pacīnīties arī par pirmo desmitnieku. Tas ir vairāk sprinteru pasākums,” par gaidāmo startu 1000 metros saka Haralds Silovs.
Ierasti starta taisnē Silovs labākajiem zaudē ap 0,3-0,4 sekundēm, kuras garākā distancē var kompensēt ar citām slidošanas kvalitātēm. Šoreiz svarīgs būs tieši starta uzrāviens – ja izdosies nenogulēt slidojuma sākumu, būs izredzes uz labu vietu.

Saistītie raksti

Bez sacensībām ātrslidošanā šodien tiks sadalīt vēl trīs medaļu komplekti. Par godalgām cīnīsies daiļslidotājas, kur sieviešu konkurencē Latvijas pārstāve Diāna Ņikitina īsajā programmā ieņēma 26.vietu, izvēles programmai nekvalificējoties. Tāpat aizraujošas sacensības gaidāmas 4×7,5 kilometru stafetē biatlonā vīriem, kā arī dāmām frīstaila sacensību slēpošanas krosā.

Tāpat piektdien norisināsies hokeja turnīra pusfināli, Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītajiem Olimpiskajiem sportistiem no Krievijas tiekoties ar Čehiju, bet pārsteidzošajai Vācijai duelējoties ar iepriekšējo olimpisko spēļu čempioni Kanādu.

LA.lv