Sports
Ziemas sports

Mūsējie sestdien. Latvietis pret latvieti1


Roberts Zvejnieks
Roberts Zvejnieks
foto: Romāns Kokšarovs /F/64 Photo Agency

Sestdien Phjončhanas olimpiskajās spēlēs startēs četri latvieši – daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs, skeletoniste Lelde Priedulēna un šorttrekisti Roberto Puķītis un Roberts Zvejnieks.

Izvēles programma daiļslidošanā vīriem sāksies 3:00 no rīta pēc Latvijas laika un Vasiļjevs uz ledus izies kā pirmais, slidojot pie dziesmām “Put the Blame On Mame” un “Anyone to Love”. Pēc īsās programmas, kurā tika piedzīvots kritiens, Deniss atrodas 21. vietā.

12:53 šorttrekā 1000 metru distancē vienā ceturtdaļfinālā startēs Roberto Puķītis un Roberts Zvejnieks. No pieciem sportistiem pusfinālā iekļūs divi, bet mūsējiem to paveikt būs ārkārtīgi sarežģīti, jo visi konkurenti ir titulēti – trīskārtējais olimpiskais čempions kanādietis Čārls Hemelins, Soču spēļu divkārtējais medaļnieks Vu Dadzjins no Ķīnas, kā arī Ungārijas pārstāvis Šaolins Lu, kurš šosezon šajā distancē triumfēja Pasaules kausa kopvērtējumā. Šorttreks gan ir neprognozējams, tikai jābūt gataviem turēt tempu un izmantot iespēju, ja tāda radīsies.

13:20 sāksies skeletona trešais brauciens dāmām. Lelde Priedulēna pēc pirmajiem diviem braucieniem ir septītā un atlikušajos divos veiksmes gadījumā var pacelties pāris vietas augstāk. Tiesa, piektdien viņa veica kvalitatīvus braucienus, bet kamana trases lejasdaļā negāja tik ātri kā konkurentēm.

LA.lv