×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
28. jūnijs, 2012
Drukāt

Mūsu viešņa no Amerikas

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Amerika vienmēr sūtījusi mums labāko, kas jenkijiem ir un ko šī darbīgā valsts izgudrojusi, – Teksasā izpumpēto naftu un Klondaikā izskaloto zeltu, kokakolu un īstas amerikāņu cigaretes, košļājamo gumiju un Levi’s Strauss džīnas. Arī sekss radies ASV, un demokrātija viscaur ir tās lielākā eksportprece.

 

Tagad kapitālisma krīžu vētrās strandējušās Latvijas dzīslās ielīst jauns spēcinošs dopings – Amerika nav aizokeāna, Amerika ir jums līdzās! – mūsu valsts vadītājiem, purva bridējiem edgariem, valdiem un andriem apliecinās pasaules stiprākās lielvaras valsts sekretāre Hilarija Klintone. Bez šaubām, Rīga būs tikai viens robs zemeslodes apceļotājas Vašingtonas ārlietnieces Hilarijas ceļojumu spieķī, jo amerikāņu skaistuli reaktīvās lidmašīnas aiznes daudz nemierīgākās malu malās, kur viņai jāapmeklē inspekcijā visādi briesmoņi, tetovēti tēvaiņi, bārzdaini despoti, kas tīko, kā apspiest brīvību, smacēt tautu važās un eskalēt uz tračiem. Nu – misis Klintone šiem mizantropiem druscīt iežmiedz astes bluķī! Uz Māras zemi, kura ir atvērta Rietumu dzīves veida invāzijai, bijusī pirmā lēdija ierodas kā uzticama Latvijas sabiedrotā, lai ievilktiem nadziņiem vestu murrājošas sarunas ar labpatikā pietvīkušu vietējo administrāciju. Ak, šogad taisni vai laime gājuse pa priekšu, atminoties, kādas augstpapēžos ieautas pēdiņas skārušas mūsu sūnekli – pirms ASV dāmas viesojās šarmantā madame Lagārda, Lietuvas prezidente Grībauskaite un vēl gaidāma Lēdija Gaga!

 

Lai brauc cienījamas, ietekmīgas sievietes, ja te nav par prastu, lai tikai miegainajam premjeram kāds šorīt attaptos atgādināt, ka atlidos Hilarija Klintone, nevis Parisa Hiltone, kā viņam bija saputrojies.

 

Supervalsts sūtne restartēs atkārtotu apstiprinājumu, cik sekmīgi Latvijā pievārē okupācijas sekas un ka “krievu laiki” nemūžam neatgriezīsies. Viņa, kapitāliste, neskaldīs matus kā sīkmanīgā Brisele, bet vēlīgi pavēstīs, ko Amerika, US dolāru kalve, var palīdzēt mūsu budžetam, kam izspiedušās ribas. – Okei, rock’n ‘ roll! – Hilarija svaidīsies ar pozitīvām, draudzīgām atbildēm ikkatram piedāvājumam. Valsts sekretāre tikšoties ar grupu “Reigani” un, pats par sevi saprotams, ar Andri Ameriku. Ek, esmu nogurusi no nemitīgiem trauksmes pārlidojumiem, – misis Klintone nesen atzinās, – mani možu uztur vien joga un fiziskie vingrojumi. Viņa apmeklēs fitnesa zāli un mācīsies Rīgas jaunāko deju, un cik Hilarija mēdz būt atraisīta, stāsta agrāku laiku ziņa – kā senatore 2004. gadā Igaunijā aicinājusi senatoru Makeinu uz šnabja dzeršanas sacensību. Tai pelēko uzvalku grupā, kura pavadīs Klintoni visur, kurp viņa dosies, kādam jābūt gatavam uz visu.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+