×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
16. marts, 2018
Drukāt

Par divu pensionāru slepkavību – mūža ieslodzījums (12)

Foto - Artis DrēziņšFoto - Artis Drēziņš

Stanislavs Spila jau pabijis 17 gadus cietumā par trīs cilvēku slepkavību.

Vakar Rīgas rajona tiesa piesprieda mūža ieslodzījumu Stanislavam Spilam, kurš pagājušā gada vasarā Jaunolainē nogalināja divus sirmgalvjus pēc viņu atteikuma iedot padzerties ūdeni.

Apsūdzētais pagājušā gada 10. augustā pēc pusnakts Jaunolainē nonāca apstākļu sakritības dēļ – par braukšanu bez biļetes viņš tika izsēdināts no vilciena. Alkohola reibumā esošais vīrietis gājis tālāk kājām un nonācis pie savrupmājām “Ceļmalas” Jaun­olainē, kur vēlējies palūgt padzerties ūdeni, tāpēc pieklauvējis pie loga. Mājas iemītnieks pensionārs Leonids Zagdajs atteicies dot ūdeni. Par to Spila pensionāru ar sitieniem un naža dūrieniem nogalinājis. Tāds pats liktenis piemeklējis arī otru mājas iemītnieci pensionāri Sofiju Jevdokimovu, kura, izdzirdot troksni, bija iznākusi no istabas. Pēc slepkavības izdarīšanas vīrietis vēl nolaupījis dažādas sadzīviskas lietas un tad aizdedzinājis māju. Līdz ar māju sadega arī suns Lācis.

Par zādzību, dedzināšanu, suņa nogalināšanu, kā arī par zādzību dienu iepriekš Salaspils novadā tiesa S. Spilam piesprieda mazākus sodus, bet tie tika ietverti lielākajā – mūža cietumsodā. Zīmīgi, ka tikai pagājušajā gadā 38 gadus vecais S. Spila bija iznācis no cietuma, kur sabija 17 gadus par trīs cilvēku slepkavību, un bija apmeties uz dzīvi Dagdas novadā.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Es domaju, ka vinsh nav psihiski vesels. Tas ir kaut kads oligofrenijas paveids. Kapec izlikties, ka tadu, ipashi dzeraju gimenees sadzimusho, ir daudz!Uz ko tiesibu iestades cereja??? Ka vispar musdienaas vareja pielaut, ka beidzis 5. klases?! Vai jau tad nebija jainteresejas, kas ir ar ssho, kas tagad ir musu pashu sabiedribas izaudzinaato, briesmonis!!? Vinam jaatrodas pie psihiski slimajiem noziedzniekiem visu atlikusho muzu, nevis parasta cietuma, kur vinu atkal var izlaist. Uz ko cer iedodot tadam cilvekam visu gatavu- dzivokli , iedzivi ka balvu par jau 3 nogalinatajiem? Ka kaut ko tadu vispar var atlauties darit!!! Kad normali cilveki un gimenes sitas par izdzivoshanu ar maziem berniem, bez savas dzivesvietas.

 2. Kāpēc vispār jau pirmo reizi nav iedots mūža ieslodzījums?????!!!!! Slepkavību gadījumos (pie tam vairāku!) būtu tā jābūt! KO TAS ADVOKĀTS VĒL TAGAD TUR ĻURINA? Iemitināt visus advokātus vienā dzīvoklī ar viņu aizstāvamajiem rīkļurāvējiem un pārietu vēlme pelnīt naudu uz citu dzīvību rēķina. Tagad vajadzētu saukt pie atbildības kā līdzvainīgus gan iepriekšējā procesa advokātu, gan tiesnesi.

 3. Bet džeks taču atslogojis valsts budžetu no divām, iespējams, milzīgām pensijām. Tas varētu būt vainu mīkstinošs apstāklis 😉

  • Pienāks laiks, kad pats būsi līdzīgā situācijā! Ko tad teiksi? vai lai kāds palīdz “atslogot valsti”?

  • Uz Tevi gan valsts ieekonomēs. Tu, vienalga, drīz nosprāgsi, pat pensiju nesaigaidījis. Rāpulim rāpuļa nāve.

 4. Tas ir kaut kas šausmīgs Atbildēt

  Latviski runājošam LOPAM ir tikai 38 gadi, bet ir par DEBĪLU, lai ko derīgu darītu – tik pa CIETUMIEM vien…
  Nevajag karu, Latvijā PAŠI viens otru apslaktēs …
  Kur bija prāts Jaunolaines VECAJIEM cilvēkiem NAKTS vidū vērt mājas durvis vaļā???
  ZEKS tiesā …BLEFOJA par to vēlmi tik “padzert ūdeni”…
  SLEPKAVA bija pelnījis tādu pašu …NĀVI, bet …KROPLIS dzīvos NODOKĻU maksātāju maizē …

 5. Maitas gabals!

 6. Maotas gabals!

 7. SITO JOBANO PIDARU MES UZTURESIM PAR SAVU NAUDU,TADAM NORAUT PIMPI UN IEBAZT RIKLE LAI NOSPRAGST.

Draugiem Facebook Twitter Google+