×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
23. februāris, 2017
Drukāt

Mūža mājas daļēji slēgtajos Meža kapos iegūtas arī Ušakova vecākiem (27)

Foto - Rinalds Ekmanis/LETAFoto - Rinalds Ekmanis/LETA

Nils Ušakovs

Kapavietas Rīgas I Meža kapos ieguvuši arī Rīgas mēra Nila Ušakova vecāki Valērijs un Ludmila, raksta portāls “TVnet”.

“Ušakova piederīgo apglabāšanai kapavieta tika piešķirta atbilstoši Rīgas domes 09.12.2008.saistošajiem noteikumiem Nr.149. Par to tika veikta samaksa atbilstoši Kapsētu pārvaldes noteiktajiem izcenojumiem,” taujāta, kā mērs ticis pie vietas piederīgo apglabāšanai daļēji slēgtajos kapos, skaidrojusi Rīgas domes pārstāve Laila Ivāna.

Kā ziņots, nesen publiskajā telpā plaši tika diskutēts jautājums par to, kā kapavietu šajā kapsētā ieguva eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.

Pievienot komentāru

Komentāri (27)

 1. pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošo kriminālnoziedznieku zināšanai Atbildēt

  > pie la-vīzes masmēdekļa administratīvās SILES lopiski truli parazitējošajiem kriminālnoziedzniekiem
  .
  PRETLIKUMĪGA CENZŪRA smird, la.lv administratīvie “locekļi”. Tieši tāpat, kā šo kriminālrecidīvo noziegumu piekopjošie “lielākie kretīni”. Galvenokārt – tāpēc, ka šajā pašreizējā “tiesiskajā valstī” CENZŪRA IR AIZLIEGTA un neizbēgami TIEK SODĪTA SASKAŅĀ AR LIKUMU!!!

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. Valsts atzīst un aizsargā cilvēka pamattiesības saskaņā ar šo Satversmi, likumiem un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. CENZŪRA ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 2. Vai visi kremla cekisti,ES un NATO Valsti,tiks aprakti Meza kapos ?

 3. ….ušakovs no sevis nevienu mirkli nav tautas glābēju un svēto dievmāti tēlojis….

  Tieši to viņš dara visos medijos. TV programmu izdevumus nav iespējams atvērt – tikai Ušakovs, trijās lapās. Uz vēlēšanām sbiedriskā transporta maršruta līnijas vienās Ušakova “svētbilžu” galerijās. Kāda nauda tur netiek izgrūzta. Un tad vēl tās lentīšu nepārtrauktās griešanas…

 4. Skats no abām pusēm Atbildēt

  “Ušakova piederīgo apglabāšanai kapavieta tika piešķirta atbilstoši Rīgas domes 09.12.2008.saistošajiem noteikumiem Nr.149. Par to tika veikta samaksa atbilstoši Kapsētu pārvaldes noteiktajiem izcenojumiem,” taujāta, kā mērs ticis pie vietas piederīgo apglabāšanai daļēji slēgtajos kapos, skaidrojusi Rīgas domes pārstāve Laila Ivāna.

  Kā ziņots, nesen publiskajā telpā plaši tika diskutēts jautājums par to, kā kapavietu šajā kapsētā ieguva eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga.
  —————————
  LETAS skribent, tavai ruepmākai zināšanai!
  N.Ušakovs 2008.gadā vēl NEBIJA Rīgas mērs, kad viņam tika piešķirta vieta šajos kapos tēva apglabāšanai!
  Bet tava VVF sāka meklēties pa jau slēgtajiem kapiem 2014.gadā!
  Vai jūtu starpību?

 5. Tā ir latviešu kapu piesārņošana.

 6. Okupants arī kapos ir okupants.

 7. “Ušakova piederīgo apglabāšanai kapavieta tika piešķirta atbilstoši Rīgas domes 09.12.2008.saistošajiem noteikumiem Nr.149.”
  Piešķirt var neizmantotu vietu, nevis eksistējošu apbedījumu! Visu apzinīgo mūžu sanācis garām iet uz senču atdusas vietu. Tur bija kāda/u cilvēka/u kaps!

 8. Kauns par Tvnet rakstu. Cik daudz indes tajā un komentāros. Tvnet trūkst elementāra takta. Bet, iespējams, tas ir kāda apmaksāts raksts. Cik tālu nauda var novest Tvnet !

 9. Nu,liekat tak beidzot mirušajiem mieru!
  IDIOTI salasījušies!

 10. Vai tur okupantu jau nav pietiekoši ??? Kad Latvija veiks DEOKUPĀCIJU ???

 11. Kad Latvija būs brīva no komūnistiem, padomiešiem un okupantiem, Ušakovu pīšļi tiks nogādāti atpakaļ uz zemi, kur runā krieviski.

 12. Bey vai pašam jau ir?

 13. L.Lapsa i ne vārda!!!

 14. vīķenei jau galvenais pārmetums ir tieši nekaunigās rīcibas pretstats tēlotajam tēlam
  —————
  Un te tu nesaskati pretstatu tēlotajam tēlam, ka pats saki? Te ir stāsts par Ušakova nekaunīgu uzbāšanos ar savu pozitīvo tēlu. Uzbāšanās notiek par mūsu naudu un ikdienu.

 15. ušakovs no sevis nevienu mirkli nav tautas glābēju un svēto dievmāti tēlojis, kā vīķene to dara. domājams ka daudzi izmanto gan dienesta stāvokli, gan pazišanos, gan naudu lai prestižā vietā kapavietu dabūtu, bet tie nav prezidenti, pat ne exprezidenti, un visi jau ari netēlo nezin kādus svētos, kamer šmuces taisa. vīķenei jau galvenais pārmetums ir tieši nekaunigās rīcibas pretstats tēlotajam tēlam

 16. kur or jusu komentari

Draugiem Facebook Twitter Google+