×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
7. februāris, 2014
Drukāt

Muzeja Ģimenes dienā: Rīgas svētie un leģendas

Foto: LETAFoto: LETA

Svētdien, 9. februārī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Ģimenes dienā “Kam ticēja rīdzinieki” apmeklētājiem būs iespēja uzzināt, izzināt, kā arī radoši darboties, portālam LA.lv pavēstīja muzeja speciāliste Ingrīda Lukašēviča.

Dzīvesveids vienmēr ir bijis saistīts ar laikmetu, tradīcijām, pasaules redzējumu, ideāliem, ticību. Arī viduslaiku rīdzinieku dzīvē īpaša vieta bija atvēlēta pielūgsmei, sadzīviskiem rituāliem. Muzeja Ģimenes dienas apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties aiz šī vēsturisko faktu un leģendu priekškara.

Pulksten 12.00; 13.00; 14.00; 15.00; 16.00 uz ekskursiju “Kam ticēja rīdzinieki. Rīgas Lielais Kristaps, bruņinieks Rolands un citi viduslaiku Rīgā populārie tēli un svētie. Dažādas leģendas un teikas par seno Rīgu” lielus un mazus apmeklētājus aicinās muzeja gids, vēsturnieks Vidvuds Bormanis.

Radošajā darbnīcā bērniem (no pulksten 11.30 līdz 16.30) būs daudzveidīgas jaunrades iespējas – zīmēt un krāsot Rīgā populāros svētos un leģendāros tēlus, kā arī būvēt seno Rīgu.

Ģimenes dienas aktivitāšu apmeklētājiem muzejs dāvā īpaši draudzīgo Ģimenes dienas ieejas maksu: EUR 1,42 (LVL 1,00); LR pensionāriem, skolēniem EUR 0,71 (LVL 0,50).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+