×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.6°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
13. augusts, 2013
Drukāt

Mūžībā aizgājis Ivars Andiņš

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Svētdien, 11. augustā, 50 gadu vecumā pēc ilgstošas slimības mūžībā aizgājis viens no Latvijas izcilākajiem sabiedrisko attiecību profesionāļiem – “Maxima Latvija” preses sekretārs Ivars Andiņš. 


 

I. Andiņš ir dzimis un audzis Rīgā, vēlāk pabeidza vidusskolu Jelgavā un absolvēja toreizējās Latvijas Lauksaimniecības akadēmijas Agronomijas fakultāti. Pēc tā laika augstskolu sadalījuma I. Andiņš nonāca Tukuma rajona Sēmē, kur nodzīvoja visu turpmāko dzīvi.

Pirmos četrus gadus pēc studijām I. Andiņš strādāja par ražošanas iecirkņa priekšnieku un agronomu kolhozā, bet pēc tam uz 14 gadiem kļuva par “Lauku Avīzes” (tagad “Latvijas Avīzes”) žurnālistu un vadīja laikraksta ekonomikas nodaļu. “Maxima Latvija” – toreizējam “VP Market” – kolektīvam I. Andiņš 2004. gadā pievienojās ļoti zīmīgā datumā – savā dzimšanas dienā 16. janvārī.

“Mans sapnis bija kļūt par mežsargu, dzīvot grāmatām pilnā mājā meža vidū un turēt vismaz divus suņus,” tā reiz atklāja I. Andiņš. Patiesībā savu sapni viņš bija teju īstenojis. Pa savas grāmatām pilnās mājas logiem viņš varēja redzēt mežu, bet pavēni rast skaistajā piemājas ābeļdārzā. Tikai suņu vietā viņam bija divi kauslīgi runči.

I. Andiņš bija augstu novērtēts profesionālis ne tikai kolēģu, bet arī mediju pārstāvju vidū – vairākus gadus pēc kārtas viņš tika atzīts par labāko preses sekretāru Latvijā. “Maxima Latvija” kolektīvam I. Andiņš paliks atmiņā kā allaž optimistisks, sir­snīgs kolēģis, kurš nekad neatteica padomu un vienmēr bija gatavs sniegt atbalstu.

 

***

Ivaru Andiņu kā gudru, talantīgu žurnālistu un lielisku kolēģi augstu vērtē arī viņa kādreizējie darbabiedri “Latvijas Avīzē” (agrāk “Lauku Avīzē”). 
Ivaram bija raksturīga izcila valodas izjūta, viņš labi pārzināja lauku ļaužu saimniekošanu. Ivars prata būt asprātīgs, katrs no viņa varēja mācīties gluži vai aristokrātisko pieklājību. Arī pēc aiziešanas no “LA” Ivars uzturēja draudzīgas attiecības ar bijušajiem kolēģiem, lasīja “Latvijas Avīzi” un nekad neaizmirsa uzteikt laikrakstu par izdevušos labu publikāciju.

“Latvijas Avīze” izsaka līdzjūtību Ivara Andiņa tuviniekiem.

Izvadīšana notiks sestdien, 17. augustā, plkst. 12 no Krematorijas Lielās zāles.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+