Mobilā versija
+2.7°C
Urzula, Severīns
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
6. aprīlis, 2015
Drukāt

Mūžībā aizgājis Latvijas vēstnieks Azerbaidžānā Hardijs Baumanis

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmdien veselības problēmu dēļ Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku pāragri mūžībā aizgājis viens no visvairāk pieredzējušajiem Latvijas diplomātiem Hardijs Baumanis, “LA.lv” apstiprināja Ārlietu ministrijas (ĀM) preses sekretārs Ivars Lasis.

1967. gadā dzimušais Baumanis ĀM strādāja kopš deviņdesmito gadu sākuma. No 2010. gada viņš bija Latvijas vēstnieks Azerbaidžānā, vienlaikus līdz pagājušā gada vasarai Baumanis bija arī nerezidējošais vēstnieks Indijā. Iepriekš diplomāts bija Latvijas vēstnieks Lietuvā, ģenerālkonsuls Sanktpēterburgā u.c.

ĀM pārstāvis norādīja, ka Baumanis devis nozīmīgu ieguldījumu Latvijas diplomātiskā dienesta attīstībā, kā arī ministrijas vārdā izteica visdziļāko līdzjūtību Baumaņa tuviniekiem.

Pievienot komentāru

Brīnumains stāsts: Daugavas krastā izskalots pensionārs pēc trim bezcerības dienām sagaida savu glābēju (4)Kāds 85 gadus vecs vīrs pierādījis, ka spēcīga vēlme dzīvot ļauj paveikt brīnumainas lietas. Trīs dienas un divas naktis viņš, spītējot aukstumam, vēries tālumā un cerējis, ka kāds pamanīs viņu un viņa krastā izsviesto laivu, vēstīja LNT raidījums "Degpunktā".
Draugiem Facebook Twitter Google+