×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
3. novembris, 2016
Drukāt

Mūžībā aizgājis leģendārais klauns Oļegs Popovs

SputnikSputnik

Mūžībā aizgājis leģendārais klauns krievu mākslinieks Oļegs Popovs, uz ziņu aģentūru TASS atsaucas portāls “Meduza”. Popova nāvi apstiprina Lielā Maskavas cirka amatpersonas.

Popovs miris 86 gadu vecumā.

Cirka mākslinieks mūžībā aizsaukts Rostovā pie Donas viesizrāžu laikā. Sākotnējās ziņas liecināja, ka cirka mākslinieks aizgājis mūžībā Vācijā, kur dzīvoja pēdējos gadus.

Mākslinieks nomiris negaidīti, teicis”Rosgoscirk” ģenerāldirektors Dmitrijs Ivanovs. “Viņš jutās labi, vakarā sēdēja, skatījās televizoru, un pēkšņi tas notika, negaidīti,” sacīja Ivanovs.

Oļegs Popovs ir viens no populārākajiem padomju laika cirka māksliniekiem, kurš atpazīstamību ieguva jau tālajos ’50.gados. Vēl ’60.gadu sākumā Popovs radīja savu “saulainā klauna” tēlu. Tas bija neapbēdināms puisis platās, strīpainās biksēs ar gaišu matu ērkuli un rūtainu cepuri.

Priekšnesumos viņš izmantoja ekvilibristiku, akrobātiku, žonglēšanu, cirka numuru parodijas, bet galvenā loma tajos bija anrtrē, kas tika izspēlēti ar bufonādes un ekscentrikas paņēmieniem.

Pēc PSRS sabrukuma Popovs pārcēlās uz dzīvi Vācijā, kur uzstājies ar pseidonīmu “Laimīgais Hanss”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+