×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
27. novembris, 2012
Drukāt

Mūžībā aizgājis vairākkārtējais Latvijas rekordists peldēšanā Konstantīns Blohins

rsz_konstanins_blohins3

Pirmdien 24 gadu vecumā miris starptautiskās klases sporta meistars, vairākkārtējs Latvijas rekordists, Latvijas un Baltijas valstu čempions peldēšanā Konstantīns Blohins, vēsta Latvijas Peldēšanas federācija (LPF).

Portāls “Diena.lv” vēsta, ka iepriekš Blohinam nav konstatētas nekādas veselības problēmas. Viņš bija izlēmis pielikt punktu aktīvajām sportista gaitām, bet nāves brīdī vienkārši peldējies baseinā.

Blohins savas sportista gaitas aizvadījis peldēšanas klubā “Delfīns”, kuru pārstāvot arī sasniedzis savus labākos rezultātus – kļuvis par vairākkārtēju Latvijas čempionu un rekordistu, kā arī šogad Eiropas čempionātā izpildījis starptautiskās klases sporta meistara normatīvu.

Latvijas izlasi starptautiskajā arēnā Blohins pārstāvējis jau kopš 15 gadu vecuma, kad startēja 2003.gada Eiropas jaunatnes olimpiskajā festivālā. 2005. un 2006.gadā Blohins piedalījās Eiropas junioru čempionātos, savukārt nākamajos gados jau bija pastāvīgs Latvijas pieaugušo izlases dalībnieks, startējot gan Eiropas čempionātos (2007., 2008., 2010., 2011. un 2012.gadā), gan pasaules čempionātos (2008. un 2009.gadā).

Šogad, aizvadot vienu no savām labākajām sezonām, Blohins nolēma pārtraukt savas gaitas aktīvajā sportā, taču joprojām bija aktīvs peldēšanas sporta cienītājs un viens no atjaunotās ūdenspolo komandas dalībniekiem.

LPF izsaka visdziļāko līdzjūtību Blohina ģimenei, trenerim, cīņu biedriem un draugiem, lielisku sportistu un cilvēku pāragri zaudējot.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+