Mobilā versija
Brīdinājums -0.8°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
7. jūlijs, 2016
Drukāt

Mūžībā aizgājusi bijusī ST tiesnese Kristīne Krūma

Foto- LETAFoto- LETA

Šonedēļ mūžībā aizgājusi bijusī Satversmes tiesas (ST) tiesnese, Rīgas Juridiskās augstskolas prorektore Kristīne Krūma, aģentūrai LETA apstiprināja augstskolas pārstāve Laura Majevska.

Krūma aizgāja mūžībā 4.jūlija naktī pēc ilgstošas slimības.

Augstskola izsaka līdzjūtību Krūmas tuviniekiem.

1974.gadā dzimusī Krūma bija ST tiesnese no 2007.gada, savukārt 2015.gada oktobrī viņa kļuva par Rīgas Juridiskās augstskolas prorektori.

Krūma bijusi arī tiesnese Eiropas Cilvēktiesību tiesā, arbitre EDSO Samierināšanas un arbitrāžas tiesā, savulaik vadījusi Ārlietu ministrijas Starptautisko Organizāciju un cilvēltiesību politikas nodaļu.

Līdzjūtību “twitter” par Krūmas aiziešanu mūžībā izteicis ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. “Skumja ziņa par izcilas juristes, Rīgas Juridiskās augstskolas prorektores Kristīnes Krūmas aiziešanu mūžībā, līdzjūtība tuviniekiem,” viņš raksta.

Pievienot komentāru

Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (1)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+