×
Mobilā versija
Brīdinājums +25°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
23. maijs, 2018
Drukāt

Mūžības ceļi aizsaukuši Bauskas Centrālās bibliotēkas direktori Baibu Tormani (2)

Foto: LETAFoto: LETA

Pirmdien, 21.maijā pa Mūžības ceļu aizgājusi ilggadēja Bauskas Centrālās bibliotēkas direktore Baiba Tormane (1949-2018), liecina informācija bibliotēkas mājas lapā.

Vairāk nekā četrdesmit Baibas Tormanes mūža gadi veltīti Bauskas bibliotēkām, no tiem divdesmit aizvadīti Bauskas Centrālās bibliotēkas direktores amatā. Baibas profesionālā darba pamatā bija spēja domāt, saskatīt lietu un notikumu attīstību nākotnē, kas bija priekšnoteikums novada un reģiona bibliotēku izaugsmei un attīstībai. Viņas vadībā Bauskas Centrālā un novadu bibliotēkas kļuva par mūsdienīgām un attīstītām kultūras iestādēm, katra novada “mazajām gaismas pilīm”.

Par nopelniem bibliotēku nozares darbā, lielo personīgo un profesionālo ieguldījumu bibliotēku tradicionālās lomas attīstībā, kultūras un zinātnes vērtību apkopošanā, saglabāšanā un popularizēšanā Baiba saņēmusi valsts augstāko apbalvojumu.

Baiba atstāja daudz ideju un iesāktu darbu, nepiepildīts palika viņas pats lielākais sapnis par jaunu, mūsdienīgu bibliotēku Bauskā.

Atvadīties no Baibas Tormanes varēs sestdien, 26. maijā plkst. 14 Bauskas Svētā Gara Evaņģēliski luteriskā baznīcā.

Līdzjūtība tuviniekiem un kolēģiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Mammai darbs bija vairāk kā tikai darbs,tā bija lielā mērā viņas esence-būt darbībā,organizēt,ģenerēt idejas.Viņa nav un nu arī nekad nebūs-pensionāra tipa cilvēks.

  2. Lūk šādas censones mudina valdību pagarināt un pagarināt pensionēšanās vecumu, strādā kamēr krīt. Ja tā cilvēki turpinās rīkoties ,pensionēšanos vecumu varēs pamazām pagarināt līdz 75 vai pat 80 gadiem, jo cilvēki paši nepensionējas ,kāds ietaupījums tad būtu sociālajā budžetā ja pensionēšanās vecums būtu 75.gadi.
    Līdzūtība palicējiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+