×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
9. maijs, 2013
Drukāt

Mūžīgais romantiķis Maikls Boltons beidzot Rīgā


ReklāmfotoReklāmfoto

12. maijā hallē “Arēna Rīga” koncertēs pasaulslavenais amerikāņu dziedātājs un komponists, daudzu mīlas balāžu autors Maikls Boltons, sniedzot savu pirmo solokoncertu Rīgā.


 

Šogad pavasaris nācis vēlu, bet tomēr krāšņi, un galvenais – tas ieradies, muzikālu notikumu pārpilns. Īsteni piemērots pavasara pārņemtajiem un romantiski noskaņotajiem varētu būt arī leģendārā mīlas dziesmu izpildītāja Maikla Boltona koncerts.

Liriskais tenors Boltons, kura balsi mēdz dēvēt par pārlaicīgu, savas vairāk nekā 30 gadu karjeras laikā izdevis 18 soloalbumus, kas pārdoti vairāk nekā 53 miljonos kopiju visā pasaulē. Jaunākais no tiem – “Ain’t No Mountain High Enough – Tribute to Hitsville” nācis klajā šogad. Viņš izpelnījies savu zvaigzni Holivudas slavas alejā, četras “Grammy” nominācijas un divas balvas, kā arī vairākkārt iekļauts žurnāla “People” pasaules pievilcīgāko vīriešu sarakstā.

Par spīti tam, ka dziedātājs un komponists, trīs bērnu tēvs un nu jau arī vectētiņš, ziemā nosvinēja 60 gadu jubileju, vēl pērn atzīts par vienu no seksīgākajām slavenībām.

Paralēli solokarjerai Boltons sadarbojas ar ievērojamākajiem mūsdienu producentiem un komponistiem un ir ražīgs dažādu žanru dziesmu autors. Tās izpildījuši Kanje Vests, Jay Z, Džons Ledžends, Barbara Streizande, Džo Kokers, grupa “KISS”, Šēra, Kenijs Džī un pat Lēdija Gaga. Viņš ir viens no retajiem komponistiem, kas sadarbojies ar Bobu Dilanu – abi kopā radījuši dziesmu “Steel Bars”. Dziedātājs ir uzstājies duetā ar Lučāno Pavaroti, Plasido Domingo, Hosē Karerasu, Sīlu, BB Kingu, Šēru un citiem.

M. Boltona mūzika un balss bieži dzirdama filmās un seriālos. Piemēram, viņa iedziedātā kompozīcija “Go The Distance”, kas radīta animācijas filmai “Herkuless”, tikusi nominēta “Oskara” balvai kategorijā “Labākā oriģināldziesma”. Arī pats Boltons labprāt filmējas, tajā skaitā nesen piedalījies populārajā komēdijseriālā “Divarpus vīri”. Ārpus muzikālās karjeras M. Boltons daudz laika velta labdarībai un jau 20 gadus vada savu fondu, kas rūpējas par nelaimē nonākušām sievietēm un bērniem.

Šis nav pirmais populārā mūziķa koncerts Latvijā – iepriekš viņš uzstājies vienā no jauno izpildītāju konkursa “Jaunais vilnis” koncertiem Dzintaros. Koncertā Rīgā liriskās balss īpašnieks izdziedās savas populārākās mīlas balādes – “Can I Touch You…There”, “Said I Loved You…But I Lied”, “Love is a Wonderful
 Thing”, “When a Man Loves a Woman” un daudzas citas.

 

VARBŪT NODER

Vieta – “Arēna Rīga”.

Laiks – 12. V 19.00.

Biļetes – “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās, HYPERLINK “http://www.bilesuserviss.lv” www.bilesuserviss.lv.

Cena: Ls 14 – 35.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+