Horoskopi un mistika
Horoskopi

Mūžīgie bērni: 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas visu dzīvi uzvedas kā bērni0

Foto: Pexels

Vai esat kādreiz satikuši cilvēku, par kura izturēšanos gribas teikt: “Ak, vai, kā tāds bērns!”. Un šādi cilvēki patiešām ir – vieni ir nenopietni, citi uzvedas tā it kā paši nevarētu par sevi parūpēties, bet vēl kādi visu mūžu sapņo.

Lūk, arī viņi – mūžīgie bērni saskaņā ar savu horoskopa zīmi:

Auns

Auniem ļoti patīk dauzīties, jautri pavadīt laiku un dzīvi uztvert kā vienu lielu piedzīvojumu. Viņi nemeklē vieglus ceļus un dara par spīti daudz ko. Nopietnība viņiem parādās tikai darba jautājumos, visādi citādi Auni pēc dabas ir ļoti jautri.

Dvīņi

Šie cilvēki ir radošas personības, kas reti stāv uz zemes ar abām kājām. Viņi dzīvo savā komfortablajā pasaulē, un reti, kad apciemo realitāti. Ārēji Dvīņi sevi bieži parāda no sliktās puses, taču dziļi sirdī ir mūžīgie bērni, kas ilgojas pēc tā, ka viņus apčubinās, aprūpēs un mīlēs.

Svari

Saistītie raksti

Kāpēc gan domāt par vecumu, ja būt jaunam ir tik viegli? Tāds ir šo cilvēku moto! Šie cilvēki ir patiesas dabas, nav spējīgi uz meliem un no jebkuras situācijas vienmēr iziet “sausām kājām”, jo viņiem patiešām piemīt bērnišķīga, “nesabojāta” harizma.

Strēlnieks

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji vispār neskaita savus gadus. Kāpēc gan to darīt? Strēlnieki vi-sas dzīves laikā ir gatavi dažādām trakulībām un viņi viegli padodas apkārtējo cilvēku ie-tekmei (gluži kā bērni).

LA.lv