×
Mobilā versija
Brīdinājums +12°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
8. jūnijs, 2016
Drukāt

Mūzika kā dzimtā valoda: Rīgā koncertēs Edvardsvilas stīgu ansamblis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

13. jūnijā plkst. 18:30 starptautiskas koncertturnejas ietvaros Rīgas sv. Jāņa baznīcā uzstāsies Edvardsvilas Dienvidilinoisas Universitātes (SIUE) Suzuki programmas stīgu ansamblis (ASV, diriģente Elisona Hūbnere-Vernere), LA.lv pavēstīja rīkotāji.

Edvardsvilas Dienvidilinoisas Universitātes (SIUE) Suzuki ansamblis ir muzikāls kolektīvs, kurā apvienojušies jauni un talantīgi vijolnieki un altisti vecumā no deviņiem līdz astoņpadsmit gadiem.

Unikālā Suzuki apmācības metode balstās uz mūzikas instrumenta apguvi kā dzimto valodu – bērniem kopā ar vecākiem vai skolotājiem vairākas reizes klausoties skaņas un vienkāršas melodijas un cenšoties tās atkārtot. Šo metodi Japānā izveidoja doktors Suzuki Šiniči un tā ir guvusi ļoti labus rezultātus visā pasaulē, jo palīdz skolniekiem, pilnveidoties kā mūziķiem stiprinot arī savu pašapziņu un pašdisciplīnu.

Koncertā dzirdēsim Johana Sebastiana Baha, Antonio Vivaldi un Johannesa Brāmsa skaņdarbus, kā arī fragmentus no Edvarda Elgāra, Antonīna Dvoržāka un Dmitrija Šostakoviča skaņdarbiem.

Pateicoties labdaru atbalstam, ieeja koncertā būs bez maksas, ar ielūgumiem, kurus iespējams saņemt visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+