×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
30. augusts, 2016
Drukāt

Muzikālā apvienība “Vintāža” piedāvā dziesmas “Tici vai nē” kaverversiju

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Lai arī līdz šim m/a “Vintāža” ir veidojusi muzikālās restaurācijas spožākajiem pagājušā gadsimta latviešu estrādes mūzikas darbiem, tagad laiks pievērsties arī mūsdienām. “Vintāža” uzsāk jaunu projektu, kura ietvaros jaunus aranžējumus iegūs populāras un klausītāju iemīļotas pēdējā laikposma dziesmas.

“Ideja veidot jaunas dziesmu aranžējumus rādās pianista Skota Bredlija (Scott Bradlee) ietekmē, kurš kopā ar mūziķu apvienību “Postmodern Jukebox” iekarojis popularitāti ar mūsdienu pasaules hitu transformēšanu pagājušā gadsimta 20.-60. gadu mūzikas stilā. Mūsu projekta mērķis ir iedvest jaunu elpu populārākajām mūsdienu latviešu dziesmām, aranžējot tās 20. gs. stilistikā un aizvest klausītājus pavisam neparastā muzikālā ceļojumā. Veidosim kaverversijas Latvijas Mūzikas gada balvas “Zelta mikrofons ” un “Muzikālās bankas” laureātu dziesmām. Domāju, ka arī pagātnes ritmi un skanējums spēj piešķirt dziesmai modernas nianses,” apgalvo grupas bundzinieks un skaņu inženieris Kārlis Paukšte.

“Mēs apzināmies, ka veidot jaunu aranžējumu kāda cita autora darbam ir liela atbildība un izaicinājums. Mums tas sagādā prieku un ceram, ka ieguvēja būs arī dziesma un klausītāji. Jau iepriekš pateicamies visiem skaņdarbu autoriem un izpildītājiem, kuri mums uzticējušies. “Tici vai nē” ir tikai pirmā no vairākām dziesmām, kuras iegūs jaunu skanējumu. Jāpiebilst, ka dziesmu aranžēšanā piedalās visi grupas dalībnieki, katrs no mūziķiem ir izvēlējies dziesmu, kurai vēlas piešķirt jaunas nianses. Ja var būt vecas dziesmas jaunās skaņās, lai ir arī jaunas dziesmas vecās skaņās! Kāpēc ne?” retorisks ir grupas menedžeris Juris Ludženieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+