Mobilā versija
Brīdinājums +4.5°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
10. janvāris, 2014
Drukāt

Uz koncertu “Rīga dimd” ielūgumi sadalīti

Foto: LETAFoto: LETA

Jāzepa Vītola 150.dzimšanas dienai veltītais koncerts Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

Uz 18. janvārī gaidāmo koncertu “Rīga dimd”, kurā piedalīsies izcilākie akadēmiskās, etno un popmūzikas mākslinieki, kori un orķestri, jau piektdien sadalīti visi ielūgumi, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa. Taču visi interesenti koncertu varēs noskatīties tiešraidēs Latvijas Televīzijā, LNT un TV5, kā arī klausīties Latvijas Radio1 kanālā un programmā “Klasika”.

Koncertā uzstāsies Valsts akadēmiskais koris “Latvija”, Latvijas Radio koris, jauniešu kori “Kamēr” un “Balsis”, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, solisti Aleksandrs Antoņenko, Egīls Siliņš, Ilona Bagele, Elīna Šimkus, Liene Kinča, Intars Busulis, Raimonds Pauls un diriģenti Māris Sirmais, Jānis Liepiņš un Mārtiņš Ozoliņš. Koncerta radošo komandu veido režisors Andrejs Žagars, Reinis Suhanovs, Katrīna Neiburga un Nora Ikstena.

Pievienot komentāru

Vai tautas deja ragaviņās aizvesta uz mežu?Pēc sabangojušām kaislībām ap deju lieluzvedumu jeb deju izrādi "Māras zeme" tās veidotājiem uzticēts turpināt darbu, bet vairāki jautājumi prasa plašāku skaidrojumu.
Draugiem Facebook Twitter Google+