Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
10. janvāris, 2014
Drukāt

Uz koncertu “Rīga dimd” ielūgumi sadalīti

Foto: LETAFoto: LETA

Jāzepa Vītola 150.dzimšanas dienai veltītais koncerts Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

Uz 18. janvārī gaidāmo koncertu “Rīga dimd”, kurā piedalīsies izcilākie akadēmiskās, etno un popmūzikas mākslinieki, kori un orķestri, jau piektdien sadalīti visi ielūgumi, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa. Taču visi interesenti koncertu varēs noskatīties tiešraidēs Latvijas Televīzijā, LNT un TV5, kā arī klausīties Latvijas Radio1 kanālā un programmā “Klasika”.

Koncertā uzstāsies Valsts akadēmiskais koris “Latvija”, Latvijas Radio koris, jauniešu kori “Kamēr” un “Balsis”, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, solisti Aleksandrs Antoņenko, Egīls Siliņš, Ilona Bagele, Elīna Šimkus, Liene Kinča, Intars Busulis, Raimonds Pauls un diriģenti Māris Sirmais, Jānis Liepiņš un Mārtiņš Ozoliņš. Koncerta radošo komandu veido režisors Andrejs Žagars, Reinis Suhanovs, Katrīna Neiburga un Nora Ikstena.

Pievienot komentāru

Bērnus mūsu vietā izklaidē amerikāņi. Saruna ar režisoru Ģirtu ŠoliĢirts Šolis uzskata, ka laba literatūra nenoveco, un arī mūsdienu bērniem piedāvā laika pārbaudi izturējušu klasiku. Tāpat viņš balti apskauž Latvijas Nacionālo teātri par izrādi "Šausmu autobuss", kurā netiek ielaisti vecāki, jo Leļļu teātri nereti gadās – vecāki uz izrādi atnāk ar domu, ka tikmēr, kamēr bērns skatās izrādi, pasērfos internetā.
Draugiem Facebook Twitter Google+