Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
10. janvāris, 2014
Drukāt

Uz koncertu “Rīga dimd” ielūgumi sadalīti

Foto: LETAFoto: LETA

Jāzepa Vītola 150.dzimšanas dienai veltītais koncerts Latvijas Universitātes Lielajā aulā.

Uz 18. janvārī gaidāmo koncertu “Rīga dimd”, kurā piedalīsies izcilākie akadēmiskās, etno un popmūzikas mākslinieki, kori un orķestri, jau piektdien sadalīti visi ielūgumi, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa. Taču visi interesenti koncertu varēs noskatīties tiešraidēs Latvijas Televīzijā, LNT un TV5, kā arī klausīties Latvijas Radio1 kanālā un programmā “Klasika”.

Koncertā uzstāsies Valsts akadēmiskais koris “Latvija”, Latvijas Radio koris, jauniešu kori “Kamēr” un “Balsis”, Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, solisti Aleksandrs Antoņenko, Egīls Siliņš, Ilona Bagele, Elīna Šimkus, Liene Kinča, Intars Busulis, Raimonds Pauls un diriģenti Māris Sirmais, Jānis Liepiņš un Mārtiņš Ozoliņš. Koncerta radošo komandu veido režisors Andrejs Žagars, Reinis Suhanovs, Katrīna Neiburga un Nora Ikstena.

Pievienot komentāru

JRT ar Agatas Kristi "Lakstīgalu māja" režijā debitē Kristīne Krūze4. novembrī Jaunā Rīgas teātra Mazajā zālē pirmizrādi piedzīvos izrāde "Lakstīgalu māja" Kristīnes Krūzes režijā, kas iestudēta pēc angļu kriminālromānu, stāstu un lugu rakstnieces Agatas Kristi īsā stāsta ar šādu pašu nosaukumu.
Draugiem Facebook Twitter Google+