×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
30. septembris, 2013
Drukāt

Muzikāla izrāde bērniem „Sprīdītis” Liepājā

Spriditis_30092013

11. oktobrī Liepājas teātrī pirmizrādi piedzīvos muzikāla izrāde bērniem „Sprīdītis” pēc Annas Brigaderes lugas motīviem Valda Lūriņa režijā.

Izrāde tiek radīta, saglabājot tajā iekodēto latviskumu un ticību labajam – Brigaderes tekstu papildinās Valda Zilvera mūzika un Jāņa Petera dziesmu teksti.
„Sprīdītī” aplūkotā tēma par Laimes zemi, kas beigās izrādās paša mājas, ir aktuāla arī šobrīd – šīs tēmas aktualitāte izrādi darīs interesantu arī pieaugušajiem, bet bērnus sagaidīs pasaule, kur līdzās reāliem varoņiem – Sīkstulim, princesei Zeltītei, Lienītei, pamātei un citiem – eksistēs arī fantāzijas tēli – Vēja māte, Meža māte, Milzis Lutausis, kā arī pats Nelabais.
Titulloma izrādē uzticēta aktierim Rolandam Beķerim, bet pārējās lomās iejutīsies aktieri – Laura Jeruma, Anda Albuže, Inese Jurjāne, Leons Leščinskis, Sigita Jevgļevska, Marģers Eglinskis, Armands Kaušelis, Mārtiņš Kalita, Edgars Ozoliņš, Pēteris Lapiņš, Kaspars Kārkliņš, Ilze Jura un Everita Pjata.
Iestudējuma tapšanā piedalās arī horeogrāfs Alberts Kivlenieks, scenogrāfs Ivars Noviks, kostīmu māksliniece Zigrīda Atāle, gaismu mākslinieks Rainers Kornhubers, video projekcijas veido Andris Vētra.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+