×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.4°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
14. maijs, 2015
Drukāt

Muzikālā vasara sākas “Saldus šlāgermaratonā”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Santa Zapacka un Harijs Ozols.

Uz grandiozāko vasaras atklāšanas festivālu Kurzemē – “Saldus šlāgermaratonu 2015” – 23. maijā Kalnsētas parka estrādē aicina Saldus novada pašvaldība. Ceturtajā populārās mūzikas festivālā uzstāsies mākslinieki  Harijs Ozols un Santa Zapacka, grupas “Galaktika”, “Hameleoni”, “Tērvete” un vietējās Saldus novada grupas.

“Katru gadu cenšamies uzaicināt kādu mākslinieku, kas vēl šajā festivālā nav piedalījies. Šogad esam uzaicinājuši Daini Skuteli. Īpaši vēlos izcelt leģendārās grupas “Menuets” solistu Adrianu Kukuvasu, kas koncertā spēlēs savas oriģināldziesmas. Arī Andris Ērglis šogad pirmo reizi piedalīsies šlāgermaratonā,” atklāj pasākuma rīkotājs Jānis Kļaviņš.

“Saldus šlāgermaratonā” uzstāsies 25 grupas no visas Latvijas. Rīkotāji neslēpj, ka ar katru gadu ir arvien grūtāk atrast tādus māksliniekus, kas uzstāsies pirmo reizi. Aicinot grupas, organizatori ņem vērā klausītāju vēlmes. “Pēc īpašas klausītāju vēlmes šogad piedalīsies Santa Zapacka un Harijs Ozols. Tāpat šobrīd populārā grupa “Galaktika”. Savukārt “Hameleoni” ir atsākuši savu radošo darbošanos, tāpēc nakts ballē grupa daudzus pārsteigs ar savām jaunajām dziesmām,” atklāj Jānis. Par dalību pasākuma Santa Zapacka smaidot teic: “Mums katru gadu ir liels prieks piedalīties šlāgermūzikas pasākumos. Tā ir iespēja satikt savus kolēģus, draugus un, protams, šlāgermūzikas cienītājus. Pārsteigumi būs, bet, lai tie būtu pārsteigumi, mēs tos neatklāsim. Šogad “Saldus šlāgermaratons” ieskandina mūsu piedalīšanos vasaras koncertos, bet galvenais mūsu pasākums būs oktobrī koncertzālē “Rīga” – Antras Liedskalniņas 85 gadu jubilejas atceres koncerts.” Savukārt Gatis Lazdāns no grupas “Hameleoni” cer pasākuma apmeklētājus iepriecināt ar grupas jaunāko dziesmu: “Cerams, izdosies pozitīvi pārsteigt gan klausītājus, gan kolēģus. Par aktīvu koncertēšanu šovasar domājam, tāpēc vienmēr esam gatavi dažādu veidu sadarbībai un aicinājumiem. Uz tikšanos Saldū!!!”

“Saldus šlāgermaratonā” ir arī tādas grupas, kas piedalījušās jau vairākus gadus. Arī grupa “Tērvete” vienmēr ar prieku savu vasaras koncertu tūri ārpus telpām uzsāk tieši Saldū. “Saldus festivāls šogad ir pirmais pasākums “Tērvetei” ārpus telpām, tad jau aiziet vasaras koncerti, festivāli kā jau katru gadu,” smaidot atklāj Artūrs Reiniks. Viņi vienmēr cenšas klausītājus patīkami pārsteigt. Arī šis gads nav izņēmums. “Šogad “Tērvete” uzstāsies Saldū ar divām Saldus meitenēm – Kristīni Ozoliņu, kas jau ilgi ir grupas koncertsastāva dalībniece, un viņas māsu Endiju, kura vasaras koncertos aizvietos Eritu Karlsoni. Klausītāji dzirdēs mūsu jaunākās dziesmas, kas tapušas pēdējā laikā un no kurām dažas jau skanējušas radio, bet dažas vēl tikai skanēs,” atklāj Artūrs.

Organizatori cer, ka vēl vienu patīkamu pārsteigumu klausītājiem sagādās Tērvetes puses grupa “Mīlas snaiperi”. Arī Artūrs smaidot atklāj: “Kā zināmu humora un jestruma piedevu var uzskatīt “Tērvetes” sadziedāšanos ar vokālo kvartetu “Mīlas snaiperi”, kas kādam vērīgam skatītājam, iespējams, liksies kaut kur redzēti, tikai citādā vizuālajā izskatā!”

Pasākuma rīkotāji īpaši padomājuši par vietējām grupām. Šogad festivālā piedalīsies “Akords”, “Pļum pa pā” un “Blice”. “Saldus šlāgermaratonu” vadīs atraktīvais aktieris un šlāgermūzikas eksperts Guntis Skrastiņš. Vēl starp festivāla dalībniekiem būs tādas grupas un mākslinieki kā “Liepavots”, “Vēja runa”, “Zvaigžņu lietus”, “Mūzikas kolekcija”, Kaspars Markševics, Viktors Zemgals, Gunārs Meijers, Heinrihs Kalvītis un citi.

“Kā katru gadu pēc festivāla maratona tiks ierībināta deju grīda ar balli līdz rīta gaismai, kurā spēlēs šā brīža populārākā Latvijas šlāgermūzikas grupa “Galaktika”, kā arī vienmēr lieliskā grupa “Klaidonis” un tautā iemīļotā grupa “Hameleoni”. Par labu garastāvokli visas nakts garumā gādās Latvijas Radio 2 DJ Aivis,” smaidot nosaka Jānis Kļaviņš un uzsver: “Šis ir pirmais lielais vasaras pasākums visai ģimenei! Mēs piedomājām, lai būtu interesanti visām paaudzēm un katrs šajā garajā mūzikas maratonā varētu dzirdēt sev tuvu mākslinieku!”

Varbūt noder!!

Festivāls: 23. maijā no plkst.18 līdz 4 Kalnsētas parka estrādē.

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv

Cena: EUR 5, pasākuma dienā EUR 8, bērniem līdz 8 gadu vecumam un 1., 2. grupas invalīdiem, uzrādot apliecību, ieeja bez maksas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+