×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
29. decembris, 2016
Drukāt

“Muzikālais skudrupūznis” jubilejas gaidās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas pazīstamākā rokenrola apvienība “Keksi” tās dibinātāja Aleksandra Sircova dzimšanas dienā aicina uz tradicionālo gada sākuma koncertu jeb “Muzikālo skudrupūzni”. Kopā ar viesiem no Latvijas un ārvalstīm grupa aicina baudīt rokenrola svētkus 2. janvārī, kas pirmoreiz norisināsies jaunā koncertvietā Vecrīgas klubā “9. vilnis”.

“Keksi” ir viena no Baltijā zināmākajām grupām, kas spēlē rokenrola, “rockabilly”, “boogie” un ritma un blūza stila mūziku. Grupa dibināta 1997. gadā Cēsīs, un šo gadu laikā “Keksi” piedzīvojuši raibu koncertdzīvi, muzicējuši neskaitāmos festivālos Latvijā un ārvalstīs, priecējuši publiku autorkoncertos un piedzīvojuši sastāva pārmaiņas. Tā spēlējusi kopā ar pasaules zvaigznēm, tostarp “Boney-M”, Meisiju Greju, “Smokie” un “Ottawan”, kā arī māksliniekiem no Latvijas – Intaru Busuli, Lindu Leen, Normundu Rutuli un Aiju Andrejevu.

“Šis ir jau desmitais “Skudrupūznis” pēc kārtas, un tas allaž ir pulcējis pilnas skatītāju zāles,” priecājas grupas dibinātājs un basģitārists Aleksandrs Sircovs jeb Muravejs, kuram 2. janvāris, kā allaž, ir dubultsvētki, jo šajā dienā ir arī viņa dzimšanas diena. “Tas, ka rokenrola un “rock’a’billy” mūzika patīk tik plašam klausītāju lokam, ir labākā dāvana dzimšanas dienā. Rokenrols ir vienmēr dzīvs, un to pierāda arī tas, ka vairums mūsu grupas dalībnieku ir gados jauni. Solistam Dāvim Matskinam ir vien nedaudz pāri 20,” saka Muravejs.

“Gada sākumā nerīkošu milzīgu jubilejas pasākumu, tomēr dzimšanas dienas tradīcija ir pa spēkam – sanākam kopā un aicinām arī mūsu draugus klausīties mūziku un, ja vēlas, arī dejot,” piebilst Sircovs. Mūziķis atklāj, ka grandiozas svinības “Keksi” plāno nākamgad, kad arī mūziķis pats svinēs apaļu – 60 gadu – jubileju. “Šoreiz, manā 59. dzimšanas dienā, svinības būs, tomēr mazliet pieklusinātā versijā,” smaida Aleksandrs. Savukārt nākamā gada maijā grupa “Keksi” svinēs 20. gadskārtu, un Muravejs sola: “Tad aicināsim kopā visus muzikantus, kuri kādreiz spēlējuši “Keksos”, kopskaitā iznāk gandrīz 40 kādreizējo un esošo mākslinieku!”

Grupas sastāvā uz skatuves kāps septiņi profesionāli mūziķi – Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Villijs Strods (sitamie instrumenti), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons) un Aleksandrs Sircovs (bass). Muraveja jubilejas ballīti šajā reizē vadīs Andris Freidenfelds.

Koncertā kopā ar grupu “Keksi” uzstāsies arī “The Swamp Shakers” (Latvija), “Billy B Trio” (Latvija) un “Hog Band” (Lietuva). “Man ir liels prieks, ka bija iespēja uz koncertu uzaicināt Lietuvas vienīgo rokabilli grupu, igauņu ciemiņi gan būs jāsagaida nākamajā reizē. Priecāšos, ka manā dzimšanas dienā būs klāt visi mani draugi un, protams, ģimene!” aicina Muravejs.

 

Varbūt noder!!

Koncerts – 2. I 19.00, Rīgā, klubā “9. vilnis”

Biļetes: “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv, klubā “9. vilnis”.

Cena: EUR 10

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+