×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
15. decembris, 2015
Drukāt

“Muzikālajā Skudrupūznī 2016” varēs dzirdēt Viktora Lapčenoka dziesmas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau pēc trīs nedēļām – 2016. gada 2. janvārī Rīgas Kongresu namā notiks jau devītais grupas “KEKSI” “Muzikālais Skudrupūznis”. Šogad viens no koncerta centrālajiem viesiem būs estrādes leģenda Viktors Lapčenoks, kura spilgtākās dziesmas skanēs rokenrola ritmos.

Koncerta laikā kopā ar grupu “KEKSI” un “Mirage Jazz Orchestra” Viktors Lapčenoks izpildīs tādas klasiskas kompozīcijas kā “Lana”, “Nīca”, “Rudenī vēlu”, “Undīne” un citas. Koncerta laikā uz skatuves kāps arī Ivars Pētersons ar grupu, Lietuvas blūza karaliene ar grupu – Arina & “Veto Bank”, grupa “Cements” un “Creedance project” no Latvijas. Koncertu vadīs UFO.

Sekojot tradīcijām, jau februārī “KEKSI” dosies Latvijas reģionu tūrē, priecējot klausītājus Krustpilī (5. februārī), Alūksnē (11. februārī), Valmierā (12. februārī), Blīdenē (19. februārī), bet tūri noslēgs Siguldas koncertzālē Baltais Flīģelis 2016. gada 20. februārī.

“Keksi” ir viena no Baltijā zināmākajām grupām, kas spēlē rock’n’roll, rockabilly, boogie un rythm’n’blues stila mūziku. Grupa dibināta 1997. gadā Cēsīs. Šo gadu laikā Keksi piedzīvojuši raibu koncertdzīvi, muzicējuši neskaitāmos festivālos Latvijā un ārvalstīs, priecējuši publiku autorkoncertos un piedzīvojuši dažādas pārmaiņas. Tā spēlējusi kopā ar tādām pasaules zvaigznēm kā ‘Boney-M”, Macy Grey, “Smokie”, “Ottawan”, kā arī māksliniekiem no Latvijas – Intaru Busuli, Lindu Leen, Normundu Rutuli, Aiju Andrejavu u.c.

Grupas sastāvā muzicē astoņi profesionāli mūziķi – Dāvis Matskins (vokāls), Viktors Eunapu (elektriskā ģitāra, bekvokāls), Gints Žilinskis (taustiņi), Willie Strods (sitamie instrumenti), Ēriks Kibermanis (baritona saksofons), Roberts Martinovskis (tenorsaksofons), Reinis Puriņš (trompete) un Aleksandrs Sircovs (Bass).

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+