Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
28. septembris, 2016
Drukāt

Mūzikas akadēmijā rīkos noklausīšanos studijām Barda Koledžas konservatorijā

Foto: LETAFoto: LETA

Oktobrī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā (JVLMA) notiks Barda Koledžas konservatorijas (ASV) priekšatlases konkurss uz studijām instrumentālās mūzikas, vokālās mūzikas un diriģēšanas bakalaura un maģistra līmeņa studiju programmās, informēja JVLMA Koncertdaļas vadītāja Jana Lāce.

Noklausīšanās tādās specialitātēs kā vijoļspēle, alts, čells, kontrabass, arfa, flauta, klarnete, fagots, oboja, mežrags, trompete, trombons, kā arī tubas spēlē un klavierspēlē notiks 15.oktobrī JVLMA LMT kamerzālē.

Barda Koledžas konservatorija piedāvā koncertprakses iespējas. Konservatorijas orķestris regulāri uzstājas gan Barda Koledžas zālē, gan Ņujorkas pilsētas koncertzālēs, kā arī dodas koncerttūrēs pa Āzijas un Eiropas valstīm. Augstskolas studējošie piedalās kamermūzikas projektos gan augstskolas sienās, gan reģiona koncertzālēs.

Konservatorijas organizēto instrumentālo koncertu konkursu uzvarētāji regulāri sniedz priekšnesumus kopā ar Barda Konservatorijas orķestri un Amerikāņu simfonisko orķestri.

Augstskolas docētāju kolektīvu veido augstas klases profesionāļi, nozīmīgu starptautisko konkursu laureāti un vadošo pasaules simfonisko orķestru mūziķi. Studiju procesam pieejamas vairākas koncertzāles, izcili mūzikas instrumenti un augstas klases tehnoloģiskais ekipējums.

Augstskola studējošajiem konkursa kārtībā var piešķirt mācību un uzturlīdzekļu stipendijas, izvērtējot studējošo finansiālos apstākļus, par kuriem informāciju būs iespējams iesniegt pēc priekšatlases kārtas izturēšanas.

Pievienot komentāru

Labu kino neskatās, jo "Ugunsgrēks" debilizē? (1)Palielinās auditorija dokumentālajām filmām ar ļoti sociāli politiski aktīvu vēstījumu, un arī pašiem filmu veidotājiem aizvien svarīgāks kļūst tieši šis skaudrais konteksts
Draugiem Facebook Twitter Google+