Mobilā versija
+4.1°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
28. septembris, 2016
Drukāt

Mūzikas akadēmijā rīkos noklausīšanos studijām Barda Koledžas konservatorijā

Foto: LETAFoto: LETA

Oktobrī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā (JVLMA) notiks Barda Koledžas konservatorijas (ASV) priekšatlases konkurss uz studijām instrumentālās mūzikas, vokālās mūzikas un diriģēšanas bakalaura un maģistra līmeņa studiju programmās, informēja JVLMA Koncertdaļas vadītāja Jana Lāce.

Noklausīšanās tādās specialitātēs kā vijoļspēle, alts, čells, kontrabass, arfa, flauta, klarnete, fagots, oboja, mežrags, trompete, trombons, kā arī tubas spēlē un klavierspēlē notiks 15.oktobrī JVLMA LMT kamerzālē.

Barda Koledžas konservatorija piedāvā koncertprakses iespējas. Konservatorijas orķestris regulāri uzstājas gan Barda Koledžas zālē, gan Ņujorkas pilsētas koncertzālēs, kā arī dodas koncerttūrēs pa Āzijas un Eiropas valstīm. Augstskolas studējošie piedalās kamermūzikas projektos gan augstskolas sienās, gan reģiona koncertzālēs.

Konservatorijas organizēto instrumentālo koncertu konkursu uzvarētāji regulāri sniedz priekšnesumus kopā ar Barda Konservatorijas orķestri un Amerikāņu simfonisko orķestri.

Augstskolas docētāju kolektīvu veido augstas klases profesionāļi, nozīmīgu starptautisko konkursu laureāti un vadošo pasaules simfonisko orķestru mūziķi. Studiju procesam pieejamas vairākas koncertzāles, izcili mūzikas instrumenti un augstas klases tehnoloģiskais ekipējums.

Augstskola studējošajiem konkursa kārtībā var piešķirt mācību un uzturlīdzekļu stipendijas, izvērtējot studējošo finansiālos apstākļus, par kuriem informāciju būs iespējams iesniegt pēc priekšatlases kārtas izturēšanas.

Pievienot komentāru

Esmu pārrakstījis kā Čehovu, tā Šekspīru. Saruna ar Regnāru VaivaruJaunnedēļ 27. februārī Latvijas Nacionālā teātra LMT Jaunajā zālē pirmizrādi piedzīvos izrāde "Lidojošais Travolta” Regnāra Vaivara režijā - stāsts par latviešu bailēm izrauties no sev ierastās vides, kā sacīts teātra izrādes pieteikumā.
Draugiem Facebook Twitter Google+