Mobilā versija
+1.2°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
16. marts, 2015
Drukāt

Mūzikas akadēmijas simfoniskais orķestris dodas koncertturnejā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Marta otrajā pusē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) simfoniskais orķestris dosies koncertturnejā pa Latviju ar skaistu un ļoti interesantu klasiskās mūzikas koncertprogrammu “Romantiskā klasika”, LA.lv uzzināja akadēmijā.

Pirmais koncerts notiks trešdien, 18. martā Rīgā, Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē. Pateicoties KKF atbalstam, tam sekos muzicēšana Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē (19.03. plkst. 18), Krāslavas Kultūras namā (20.03. plkst. 12) un koncertsērija noslēgsies 21. martā Viļņā, Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijā.

Programma visnotaļ solās būt interesanta gan mūzikas pazinējiem, gan tiem, kas vēl tikai nolēmuši sākt klausīties akadēmisko mūziku. Kopumā četros koncertos diriģenta Andra Vecumnieka vadībā izskanēs L. van Bēthovena kaismīgi kareivīgā uvertīra “Koriolāns”, efektīgais, asprātīgais un kontrastiem bagātais F. Pulenka Koncerts divām klavierēm ar orķestri (solisti klavieru duets Antra un Normunds Vīksnes), kā arī viens no klasiskās mūzikas šedevriem – trauksmainā un liriski smeldzīgā krievu dižgara P. Čaikovska Piektā simfonija.

Pievienot komentāru

Latviskā meditācija ar Lielvārdes jostu"KZ" interesēja noskaidrot, kā 21. gadsimtā mūsdienu meistaru rokām top viens no latviešu galvenajiem, noslēpumainākajiem un svētākajiem simboliem – Lielvārdes josta.
Draugiem Facebook Twitter Google+