Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
16. marts, 2015
Drukāt

Mūzikas akadēmijas simfoniskais orķestris dodas koncertturnejā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Marta otrajā pusē Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) simfoniskais orķestris dosies koncertturnejā pa Latviju ar skaistu un ļoti interesantu klasiskās mūzikas koncertprogrammu “Romantiskā klasika”, LA.lv uzzināja akadēmijā.

Pirmais koncerts notiks trešdien, 18. martā Rīgā, Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē. Pateicoties KKF atbalstam, tam sekos muzicēšana Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē (19.03. plkst. 18), Krāslavas Kultūras namā (20.03. plkst. 12) un koncertsērija noslēgsies 21. martā Viļņā, Lietuvas Mūzikas un teātra akadēmijā.

Programma visnotaļ solās būt interesanta gan mūzikas pazinējiem, gan tiem, kas vēl tikai nolēmuši sākt klausīties akadēmisko mūziku. Kopumā četros koncertos diriģenta Andra Vecumnieka vadībā izskanēs L. van Bēthovena kaismīgi kareivīgā uvertīra “Koriolāns”, efektīgais, asprātīgais un kontrastiem bagātais F. Pulenka Koncerts divām klavierēm ar orķestri (solisti klavieru duets Antra un Normunds Vīksnes), kā arī viens no klasiskās mūzikas šedevriem – trauksmainā un liriski smeldzīgā krievu dižgara P. Čaikovska Piektā simfonija.

Pievienot komentāru

Aleksandrs Vasiļjevs: Man ar rīdziniecēm ir bezkompromisa mīlestība (2)Slavenais modes vēsturnieks Aleksandrs Vasiļjevs sadarbībā ar arhitekti Nataļju Muzičkinu ver durvis Modes muzejam Rīgā, veido izrādi M. Čehova Rīgas krievu teātrī kopā ar režisori Allu Sigalovu un slavē latviešu sieviešu stila izjūtu.
Draugiem Facebook Twitter Google+