×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
9. jūlijs, 2015
Drukāt

Mūzikas festivāls “Laba daba” izziņo programmu, īpaši gaida post-funk grupu “The Fall”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Starptautiskais mūzikas festivāls “Laba daba” izziņojis lielāko daļu programmas, aģentūrai BNS pavēstīja festivāla pārstāve Kristīne Pinkule.

Viens no lielākajiem mūzikas notikumiem festivālā šogad būs leģendārās Lielbritānijas “post-punk” apvienības “The Fall” koncerts. Par otrās dienas galvenajiem māksliniekiem izvēlēti “Brutto” no Baltkrievijas.

Šogad festivālā “Laba Daba” uz piecām skatuvēm uzstāsies vairāk nekā septiņdesmit mūzikas apvienību un dīdžeju, piedāvājot plašu mūzikas žanru klāstu – no folka un akustiskās mūzikas līdz rokam un no “indie” līdz “dubstep” un žanrā nenoteiktiem skaņu eksperimentiem.

Festivālā piedalīsies “Rīgas modes”, “Nepieradinātā folka orķestris”, “Baložu pilni pagalmi”, “Chomsky Chess Club”, “Samba de Riga”, “Zāle”, “Biezoknis”, “Hipstokrātija”, Guntis Veilands un Lelde Riteniece, “Martas asinis”, “Rīga reggae”, “Sound Religion”, “Aurora”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Rebel Riot”, “The pink elephant”, “Dzelzs vilks”, “Pcholi”, “Pyro trees”, Kārlis Kazāks, “S.A.D.”, Zaķis, “Freelancers”, Cyber Mario, “Gateris”, “Jūdas graši”, “Nebijušā restauratori”, “Kastete”, “Skandinieki”, Nils Īle un “Afro Ambient”, “The Sound Poets” ar akustisko programmu, “Oranžās brīvdienas”, “Sus dungo”, “Krampis”, projekts “Buržuāziskās filosofijas marasms”, “Marta migla”, “Alis P”, “Inokentijs Mārpls”, “Auļi”, “All Day Long”, “Vilkači”, “Bezgalībieši” un “Nohow”. Grupas “S.I.L.S.” un “Sniegavīru rūpnīca” apvienosies tieši uz festivāla laiku.

Paredzēta arī jau par tradīciju kļuvusī kora uzstāšanās. Šogad būs iespējams dzirdēt kora “Aura” koncertu. Savukārt teātra programmu aizpildīs Jēkabs Nīmanis ar dziesmām bērniem un etīžu teātris “Nerten”. Festivālā rādīs arī Ģirta Šoļa iestudēto Ģertrūdes ielas teātra izbraukuma izrādi “Pasaka par veco nāvi”.

No ārvalstu viesiem šogad būs dzirdami arī “dub” apvienība “Nucleus Roots” un pankroka smagsvari “Subhumans” no Lielbritānijas, “The Angelcy” no Izraēlas, pasaules mūzikas kolektīvs “Ngoma Africa Band” no Vācijas, “Digital Digital” no Igaunijas, “Topsy Turvys” no Francijas, kā arī jau minētie “Brutto” un “THE FALL”.

Tuvākajā laikā tiks izziņota elektroniskās mūzikas skatuves “Kraukļa ligzda” programma, kurā paredzēti viesi no Lielbritānijas, Lietuvas un Polijas, kopumā piedāvājot aptuveni divdesmit dīdžeju un DJ apvienību priekšnesumu. Daudzveidīga muzikāla programma paredzēta arī “chill-out” teltī un uz radio NABA raidījuma “Ej apskrieties” skatuves.

Kā vēl viena sava veida muzikālā skatuve būs Latvijas Radio 6 – Latvijas Universitātes Radio NABA studija, kas nodrošinās 40 stundu tiešraidi.

Biļetes uz festivālu pieejamas visās “Biļešu serviss” kasēs, interneta vietnē www.bilesuserviss.lv, kā arī klubā “Nabaklab”.

Festivāls notiks no 31.jūlija līdz 2.augustam Līgatnes pagasta Ratniekos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+