Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
8. maijs, 2015
Drukāt

Mūzikas vietne “Spotify” sāks video straumēšanu

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Laikraksts “The Wall Street Journal” vēsta, ka mūzikas straumēšanas pakalpojums “Spotify” gatavojoties uzsākt video straumēšanu.

“Spotify” vērtība patlaban novērtēta uz 8,4 miljardiem ASV dolāru (7,4 miljardiem eiro).

Laikraksts ziņo, ka kompānija risinot sarunas ar vairākiem video straumēšanas pakalpojuma
“YouTube” kanāliem, tai skaitā “Maker Studios” un “AwesomenessTV”.

Tikmēr mūzikas žurnāls “Billboard” raksta, ka “Spotify” paziņošot par jauno video straumēšanas platdoemu 20.maijā.

Tomēr “Spotify” pārstāvji atteikušies komentēt medijos izskanējušās ziņas.

Pateicoties straumēšanas pakalpojumu popularitātei, digitālo mūzikas ierakstu pārdošanas apjoms pirmoreiz vēsturē panācis taustāmos formātus. Gan digitālie, gan taustāmā veidā izdotie mūzikas ieraksti patlaban pārstāv apmēram 46% no kopējā mūzikas tirgus katrs. Pārējos 8% veido izmantošana citu mūziķu koncertos, filmās un reklāmās.

Straumēšanas pakalpojumi ar maksas abonementiem joprojām veido nelielu daļu no kopējiem mūzikas tirgus ieņēmumiem, taču pagājušajā gadā to ieņēmumi pieauga par 39%, sasniedzot 1,57 miljardus ASV dolāru (1,49 miljardus eiro).

Pievienot komentāru

Sējumi šoruden attīstījušies sliktāk; uz augstu graudu ražu nākamgad nevar cerētLatvijā ziemāju sējumi kopumā šoruden ir attīstījušies sliktāk nekā pērn, līdz ar to uz augstu ražu nākamgad nevar cerēt, aģentūrai LETA pastāstīja aptaujātie lauksaimnieku pārstāvji.
Pasaulē
"Zelta ķivere" tiek diviem labākajiem uzņēmumiemLabas prakses balva “Zelta ķivere” šogad pasniegta alus darītavai “Cēsu alus” un biofarmācijas uzņēmumam “AbbVie”, kuri izrādījuši lielākās rūpes par veselīgu darba
Draugiem Facebook Twitter Google+