Mobilā versija
+5.9°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
8. maijs, 2015
Drukāt

Mūzikas vietne “Spotify” sāks video straumēšanu

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Laikraksts “The Wall Street Journal” vēsta, ka mūzikas straumēšanas pakalpojums “Spotify” gatavojoties uzsākt video straumēšanu.

“Spotify” vērtība patlaban novērtēta uz 8,4 miljardiem ASV dolāru (7,4 miljardiem eiro).

Laikraksts ziņo, ka kompānija risinot sarunas ar vairākiem video straumēšanas pakalpojuma
“YouTube” kanāliem, tai skaitā “Maker Studios” un “AwesomenessTV”.

Tikmēr mūzikas žurnāls “Billboard” raksta, ka “Spotify” paziņošot par jauno video straumēšanas platdoemu 20.maijā.

Tomēr “Spotify” pārstāvji atteikušies komentēt medijos izskanējušās ziņas.

Pateicoties straumēšanas pakalpojumu popularitātei, digitālo mūzikas ierakstu pārdošanas apjoms pirmoreiz vēsturē panācis taustāmos formātus. Gan digitālie, gan taustāmā veidā izdotie mūzikas ieraksti patlaban pārstāv apmēram 46% no kopējā mūzikas tirgus katrs. Pārējos 8% veido izmantošana citu mūziķu koncertos, filmās un reklāmās.

Straumēšanas pakalpojumi ar maksas abonementiem joprojām veido nelielu daļu no kopējiem mūzikas tirgus ieņēmumiem, taču pagājušajā gadā to ieņēmumi pieauga par 39%, sasniedzot 1,57 miljardus ASV dolāru (1,49 miljardus eiro).

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums Latvijas vēsturē (13)Briest otrs lielākais zemes pārdošanas darījums atjaunotās Latvijas vēsturē
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+