×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
26. februāris, 2018
Drukāt

Mūzikas zvaigznes pulcēsies labdarības koncertā Sondras Zaļupes un citu onkoloģijas pacientu atbalstam (2)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Raimonds Pauls

1.martā koncertzālē “Lielā ģilde” norisināsies Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) un tautā iemīļotu mūziķu labdarības koncerts “Es nākšu, lai Tu dzīvotu”, informē “Ziedot.lv”.

Koncertā vienkopus ir sapulcināti leģendāri un tautā iemīļoti mākslinieki, kurus vieno vēlme palīdzēt kolēģei Sondrai Zaļupei un citiem onkoloģijas slimniekiem uzvarēt slimību.

Koncerta pirmajā daļā LNSO sava otrā diriģenta Gunta Kuzmas vadībā atskaņos Leonarda Bernsteina komiskās operetes “Kandids” spožo, asprātīgo uvertīru, skanēs arī Igora Stravinska līksmā “Krievu deja” no baleta “Petruška”, Dita Krenberga spēlēs solo Kloda Debisī maigajā miniatūrā “Meitene linukrāsas matiem” (versija ar orķestri), Xylem Trio ar LNSO atskaņos Morisa Ravela ikonisko “Bolero”, Raimonds Pauls spēlēs solo pats savā lieliskajā, dzīvespriecīgajā “Rapsodijā”.

Koncerta otrajā daļā savas skaistākās dziesmas sniegs Linda Leen, Ieva Kerēvica, Ieva Sutugova, Intars Busulis, Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Miks Dukurs, vokālā grupa “Latvian Voices”, grupa “Musiqq” un koris “Maska” Jāņa Ozola vadībā.

Koncertu rīko LNSO, “LNSO fonds”, labdarības organizācija Ziedot.lv un Communication Art. Ienākumi no biļešu tirdzniecības palīdzēs Sondrai Zaļupei un onkoloģijas pacientiem. Ziedot iespējams arī portālā Ziedot.lv.

Pagājušajā nedēļā pie Latvijas iedzīvotājiem pēc palīdzības vērsās 31 gadus jaunā Sondra, viengadīgas mazulītes māmiņa un mūziķa Riharda Zaļupes dzīvesbiedre. Šī gada janvārī Sondra saņēma šokējošas ziņas – ādas audzējs – melanoma ir izplatījies vēdera un muguras ādā. Sondras dzīvību var glābt jaunākās paaudzes medikamenti, kuru izmaksas sastāda 81 887 eiro. Lai savāktu visus līdzekļus Sondras ārstēšanai, kolēģi rīko īpašu labdarības koncertu “Es nākšu, lai Tu dzīvotu”.

“Es joprojām nespēju aptvert, kas īsti notiek. Bet jau tagad esmu pateicīga par katru cilvēku, kurš ir manā un mūsu ģimenes dzīvē. Esmu pateicīga draugiem, radiniekiem par atbalstu, vecvecākiem, kuri ne brīdi nedomādami ir klāt no Talsiem un Liepājas, lai parūpētos par mums, parūpētos par mazo, kad esmu prom vai pavisam sagurusi. Man ir ārprātīgi grūti pieņemt šo situāciju, jo esmu pieradusi būt par atbalstu citiem, bet ticu, ka šim visam ir kāds augstāks mērķis un ceru, ka mana cīņa iedvesmos citus mīlēt, atbalstīt un baudīt katru dienu, kura mums ir dota kopā ar mīļajiem šajā brīnumu pilnajā pasaulē” , stāsta Sondra.

afisa

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. no VKKF piešķirtās nodokļu maksātāju naudas Zaļupe saņēmis nenormāli daudz – kaut vai minam tikai 20 tūkstošus eiro par filmas Namejs mūziku. Jūtot līdzi tomēr gribas piebilsts, ka tauta arī jau ir saziedojusi Sondras atbalstam. Protams darīs arī vēl, taču aicinu ziedot arī tiem, kas nav tik pazīstami PR vidē – par tiem neviens orķestra priekšā nerunā. Divkosīgi mazliet, ne?

  2. Riebīgs purns.

Draugiem Facebook Twitter Google+