×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.6°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
13. oktobris, 2016
Drukāt

Mūziķim Laurim Valteram jauna dziesma, video un rudens koncerttūre

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Lauris Valters pabeidzis darbu pie savas dziesmas “Tev”, kuru no 13. oktobra varēs dzirdēt Latvijas radiostacijās un interneta vidē, kā arī tiks prezentēta dziesmas videoversija.

Dziesmas “Tev” mūzikas autors ir Lauris Valters, bet teksta autore – Inta Brokāne. Lauris no sirds ir pateicīgs Intai par dzejoli un saka: “Mēs esam radīti, lai savos priekos un bēdās dalītos ar kādu īpašu cilvēku! Dažiem šī satikšanās ir ļoti strauja, citi mēklē un ilgojās, lolo šo domu un lūdz Augstāko spēku palīdzību kādu krietnu laiku! Brīdis, kad divas dvēseles savienojās un ir sajūta kā vienam veselam, tas ir brīnišķīgs, vārdos grūti izsakāms! Tā ir Mīlestība.” To arī atspoguļo šī dziesma.
Lieli paldies vārdi ir sakāmi skaņu režisoram un producentam Reinim Briģim,basģitāristam Jānim Olekšam un Katei Pāvulai par brīnišķīgo dziedājumu, kā arī dziesmas videoversijas stāsta autoram Kristapam Andersonam, kas ietērpa dziesmu apļu stāstā un montāžas režisoram Kristapam Selgam.
Oktobra beigās Lauris Valters dodas koncerttūrē, kuras laikā uzstāsies sešās Latvijas baznīcās. Koncerttūre iesāksies 18. oktobrī Torņakalna baznīcā, Rīgā, un turpināsies ar koncertiem 20. oktobrī Lēdmanes Romas katoļu baznīcā, 25. oktobrī M.Lutera ev.luteriskā baznīcā Saldū, 1. novembrī Jelgavas Sv. Annas baznīcā, 3. novembrī Bruknas baznīcā un noslēgums – 6. decembrī Anglikāņu baznīcā, Rīgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+