×
Mobilā versija
+2°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
23. janvāris, 2016
Drukāt

Mūziķis Ūdrītis smagi cietis satiksmes negadījumā un cīnās par dzīvību; asinis šobrīd nav vajadzīgas (24)

Foto - LETAFoto - LETA

Mūziķis Rolands Balodis-Ūdris (40) smagi cietis satiksmes negadījumā – viņu notriekusi automašīna, un kopš 17. janvāra viņš atrodas bezsamaņā, sociālajā tīklā “Facebook” atklāj viņa dzīvesbiedre Ilona Balode-Ūdre, sakot paldies donoriem un uzsverot, ka šobrīd asiņu ziedojumi nav nepieciešami.

“Publisks ziņojums tiem, kam ļoti interesē, kas notiek cilvēku privātajā zonā. (…) Lai kā man gribētos, lai Ūdri un mani šobrīd liek mierā – laikam tas nebūs iespējams. Tāpēc, lai izvairītos no dažādām spekulācijām, kas jau sākušas klaiņot apkārt mediju telpā, nolēmu uzrakstīt šo ziņu, lai visiem viss būtu skaidrs. Jā – Ūdris šobrīd ir smagā stāvoklī slimnīcā. Viņš nav nācis pie samaņas jau piekto dienu. Viņa veselības stāvoklis šobrīd ir nemainīgs – nav kļuvis ne labāk, ne sliktāk,” raksta Balode-Ūdre.

Tāpat viņa kategoriski noliedz, iespējams, izskanējušās baumas, ka Ūdris pārdozējis narkotikas.
“NĒ – tā nav. Ūdris cieta nelaimes gadījumā – viņu notrieca automašīna. Rezultātā viņš guva ļoti smagas, dzīvībai bīstamas traumas,” viņa uzsver.

Tāpat plašsaziņas līdzekļos izskanējis aicinājums ziedot asinis, bet Balode-Ūdre informē, ka šobrīd asinis Ūdrītim pārlietas un pietiek. “Taču, ja kāds ļoti vēlas viņu atbalstīt un izdarīt ko labu vispār, tad, protams, var doties uz kādu no donoru centriem un nodot, norādot Rolandam Balodim-Ūdrim, Gaiļezers, Reanimācija. Asinis noderēs arī citiem slimiem cilvēkiem. Asinsgrupai nav nozīmes,” piebilst mūziķa dzīvesbiedre.

“Taču pats galvenais, ko jūs varat izdarīt ir: nerunājiet sliktu, nelaidiet ļaunumu apkārt. Tā jau tāpat ir par daudz. Arī anonīmā ļaunuma. Visriebīgākais ir tad, kad tev ļoti tuvs un mīļš cilvēks cīnās par dzīvību, dzirdēt, ka citi to uztver kā seriālu. (…) Es ļoti, ļoti ceru, ka viss būs labi. Es ļoti, ļoti gaidu kad Rolands pamodīsies. Un es TICU, ka viņš izveseļosies!
Šobrīd atliek gaidīt un ticēt. Jūs varat palīdzēt, sūtot Ūdrim labas domas!” aicina Ilona.

Pievienot komentāru

Komentāri (24)

 1. Ko jūs peraties!!! Kārtējais cilvēks kurais iznirst starp stāvošām mašīnām ceļa nomalē!!! Priecājaties ka subārists!!! Tātad cilvēkam interesē mašīnas un viss kas ar to saistīts!!! Un ganjau šis šoferis ir samazinājis savu reakcijas ātrumu un laicīgāk nospieda to bremzīti.

 2. Uz ceļiem ir šoferi-slepkavas, šis nav vienīgais gadījums. Ceļu policijai nopietni jāpastrādā, lai tādus šoferus izolētu, jo pasargāts neesam neviens.

 3. Lai, protams, veseļojas!
  Bet.. varbūt šim abiem cilvēkiem (Udriem-Baložiem) ir vairāk jādomā par saviem darbiem un vārdiem.
  Vēl neilgu laiku atpakaļ Balode solīja “Ūdrim atriebties, lai ko tas maksātu”. Protams, šie gadījumi nav nekādi saistīti – bet ja Tu pret savu mīļo cilvēku gatavo atriebību, vai dari ko tādu, lai savā mīļajā cilvēkā izsauktu tik pretīgas emocijas – varbūt ir vērts padomāt pirms dara/runā un mīlēt, cienīt arī ikdienā, ne tikai tad, kad notikusi nelaime.

 4. Cerams ātri vien atradīs to kurš bija tajā Subaru, uhh kā vajadzētu pa pilnu programmu šādus…

  • to tik artuss izdomāja ka aizbraucis, viņam kā deputātam melot ierasts. reali jau vaditājs nekur nemuka, policiju palidzibu izsauca, viss čikeniekā.

 5. Turam par Ūdrīti īkšķus!

 6. Pieturu īkšķus,lai izdodas izveseļoties!
  Un anonīmos nelabvēļus neņemt galvā!

 7. Piedod, Ilona, bet katram pašam ir savi “seriāli”, tas ir, problēmas, par ko satraukties un 99,9 % sabiedrības pilnīgi neinteresē, kas notiek ar Ūdri.

 8. Izsaku līdzjutibu Ilonai. Sūtu vislabākās domas – lai Ūdrim izdodas atgriezties ŠAJĀ SAULĒ.

  Bet šajā sakara nesaprotu rakstu “Privatajā Dzive”.
  Tur bija izsmiets aicinājums ziedot asinis un paskaidrots ka Rolandam nav veselības problēmas.
  Vai tiešām bija nepieciešams žurnāla ievietot šādu rakstu – kas ir nesakarīgs pārpratums.

  • Ziniet,presei jau vienalga ko pierakstīt,ka tik sensācija.viņi jau nedomā ko tuvie cilvēki par to domā.es novēlu mūziķim drīzu izveseļošanos un ceru ka seku nebūs.

  • Atvainojos “Privātas dzīves” redakcijai, par nepatiesu informāciju.
   Tas raksts par bija VAKARA ZIŅAS.
   Rakstā ir atsauksme, ka Ilona nav atzinusi ka Rolandam ir veselības problēmas.
   Bet vienalga man loti nepatika tā raksta jēga un ziņas formulējums

 9. Izturibu visiem.Ticìbu.
  Bet la.lv – nákošreiz padomájiet vai šàdu ziņu likt izklaides sadaļâ.

 10. Skumji! pēdējā laikā tāda kā mode-notriekt cilvēku un aizlaizties…cerams ka atradīs to šoferi! dienas laiks kad cilvēki vairāk….

  • tu precizi zini ka ntrieca uz ietves ka tā spriedelē? Atbildēt

   nevienam negribas nepatikšanas stulba gājeja dēļ kas burtiski palec zem riteņiem ar pārliecibu ka viņam priekšroka un viš ir nemirstigs

   • vairak ir stulbu autovaditaju, kuri rokas pa telefonu laika, kad butu jaskatas uz cela.tapec ja vaditajs nebutu vainigs vins no notikuma vietas nebutu aizbedzis…

   • Vienalga tu esi idiots! Tádi kā tu uzbrauc cilvékiem un aizlaižas,kas vainīgs tas bailīgs!

    • nu tadmediji lai ievieš skaidribu Atbildēt

     viņiem noteikti ir pieejamas ziņas kādos apstākļos noticis negadijums. varu saderet ka ne uz ietves ne gājeju pārejas nenotrieca, ka notika tumšajā diennakts laikā un apģērbā nebija ne miņas no atstarojošiem elementiem. tā kā man bieži iznāk braukt tad zinu. parasti katru vakaru bvismaz 5-6 tādi cenšas paskriet zem mašīnas. videji reizi nedeļā izvairities no sadursmes izdodas līdz ar nagiem. tā ka gājeji iemācieties iesākumā ielu šķērsot un tad māciet šoferus kā jābrauc

     • uz ielas tumšais laiks ?
      Tu pats, laikam esi tas cūka ?

     • :) par cūku var nākties atbildet,

      bet tik bailigi interneta ērgļi parasti pazūd kad jāatbild par saviem vārdiem. bet ka neesi šoferis droši zināms, tā ir standarta gājeju iedoma, ka viņu lūk visi redz jo mašinai gaismas, tur kautkur ari spuldzes deg, ja pats redz kur kāju liek tad iedomājas ka mašīnā ari viss lieliski redzams. un tad kad pats pie stūres nonāk, tad piedzivo pārsteigumu ka ne velna nevar redzet

    • daļa mediju jau atraduši ka negadijums noticis tur un tur tikos un tikos un ka vaditajs nekur nav aizmucis, to tik izdomāja saeimas deoutāts kam melot vienkārši ir asinīs.

Draugiem Facebook Twitter Google+