Uncategorized

Mūziķu un aktieru aprindās bērniem bagāts gads 0

Foto – Leta

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, pērnā gada nogalē pasaulē nākusi operdziedātājas, kādreiz populārā meiteņu trio “Lady’s Sweet” dalībnieces Jolantas Strikaites-Lapiņas un viņas vīra plastikas ķirurga Jāņa Lapiņa pirmdzimtā – meitiņa Lote. 20. aprīlī abi atzīmēs kāzu jubilejas otro gadadienu.

6. februārī par tēvu dēlam Milianam kļuvis arī slavenā puišu dueta “Musiqq” dalībnieks Marats Ogļezņevs. Milians ir Marata un viņa sievas Ievas Sveiles pirmdzimtais. Abi savulaik kopā mācījās Liepājas Raiņa 6. vidusskolā ir kopā no 9.klases. Gredzenus Ieva un Marats mija 2012. gada rudenī.

Pirms nepilnas nedēļas par vecākiem abu pirmajam kopīgajam mazulim kļuvuši arī Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts (46) un viņa sieva Marta (24). Dēlam laimīgie vecāki devuši divus vārdus – Rojs Kristers. Aktierim ir arī divi nu jau pieauguši dēli no pirmās laulības – Kristaps un Madars.

Savukārt pagājušajā vasarā desmito kāzu jubileju nosvinējušais grupas “The Sound Poets” līderis Jānis Aišpurs (36) un viņa sieva interjera dizainere Madara Līviņa-Aišpure (36) drīzumā kļūs kuplāka, jo māsiņai Emīlijai (7) pievienosies brālītis vai māsiņa.

LA.lv