×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
19. aprīlis, 2013
Drukāt

“MX Moduls” uz piecām sacīkstēm Latvijā pieaicina Karro

Foto: LETAFoto: LETA

Latvijas labākais motokrosa braucējs Matīss Karro šosezon Latvijas motosporta komandas “MX Moduls” rindās startēs piecās sacensībās Latvijā, pirmās no tām paredzētas 1. maijā Superkausa posmā Valmierā.

Karro pēc plaukstas lūzuma izārstēšanas šosezon aizvadījis divus pasaules čempionāta posmus prestižākajā MX1 klasē, izcīnot attiecīgi 14. un 11.vietu. “MX Moduls” komandas rindās Karro šosezon plāno startēt divos Latvijas čempionāta posmos un trīs posmos Superkausa izcīņā. Latvijas vadošais motokrosa braucējs savās mājās oficiālās sacīkstēs tādējādi piedalīsies pēc divu gadu pārtraukuma.

Pirmās sacīkstes Latvijā Karro paredzētas 1.maijā Superkausa atklāšanas posmā Valmierā.

“Liels prieks par komandas šīs sezonas kuplo sastāvu. Mūsu atbalsts komandai iepriekš ir bijis ļoti nozīmīgs, kā rezultātā Dāvis Līvs pērn kļuva par valsts čempionu,” izteicies “Moduls Rīga” valdes loceklis Māris Martinsons. “Komandā esam sapulcējuši gandrīz visus braucējus, kurus vēlējāmies tajā redzēt.”

Ar Karro piesaistīšanu komandai “MX Moduls” vēlas vairot sporta veida popularitāti valstī un pilnībā atgriezt ap to valdošo ažiotāžu, bet sportista tēvs Ainārs Karro uzsvēris, ka Matīss vienmēr ir priecīgs braukt savu līdzjutēju priekšā, turklāt tieši ar šīs komandas atbalstu viņam veiksmīgi izdevās šosezon pēc traumas izdziedēšanas atgriezties pasaules čempionāta apritē.

Karro sacīkstēs Latvijā startēs ar KTM firmas motociklu, jo ar šo ražotāju viņam ir noslēgts līgums. Komandas vadība cer, ka Karro ieguldījums vairos tās iespējas šosezon triumfēt Superkausa ieskaitē.

Jaunajā sezonā “MX Moduls” komandas mērķis ir atkārtot pagājušās sezonas panākumus, kad Līvs uzvarēja Superkausā prestižajā MX “Pro” klasē un Latvijas čempionātā MX1 klasē. Turklāt šogad “MX Moduls” papildinājuši vairāki ātri un talantīgi sportisti, kas ļauj cerēt uz pirmo vietu arī Superkausa komandu ieskaitē.

“MX Moduls” pamatsastāva braucēji 2013.gada sezonā būs Līvs, Dāvis Ivanovs, Gints Filipsons un Kārlis Sabulis. Līvs un Ivanovs jau vairākus gadus ir piedalījušies pasaules čempionāta posmos, bet jaunie sportisti Filipsons un Sabulis braukuši Latvijā un Baltijā notiekošajās sacensībās.

Ar komandas pamatsastāvu “MX Moduls” pasaules čempionātā šosezon plāno startēt posmos Zviedrijā, Ķegumā un Somijā vai Vācijā, bet pēc rezultātu izvērtēšanas tiks lemts par iespējamu dalību arī citos posmos.

Šogad “MX Moduls” pamatsastāva sportisti divus mēnešus sezonai gatavojās Kalifornijā, bet pirmās sacensības aizvadīs jau šajā nedēļas nogalē, kad norisināsies Baltijas jūras Izaicinājuma kauss.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+