Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
2. februāris, 2015
Drukāt

NA atkārtoti virza priekšlikumu Valsts prezidentu vēlēt atklātā balsojumā (5)

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālā apvienība (NA) atkārtoti Saeimā iesniegusi grozījumus Satversmē, lai Valsts prezidentu ievēlētu atklātā balsojumā, informēja parlamentā.

Pagājušajā nedēļā Saeimas vairākums to noraidīja, tādējādi likumprojekts netika nodots Saeimas komisijām tālākai izskatīšanai.

“Balsojums par Valsts Prezidentu paliek vienīgais aizklātais balsojums Saeimā, tāpēc būtu jānodrošina, ka arī tas ir atklāts un nav vienīgais izņēmums,” pauž likumprojekta autori.

NA uzskaita, ka Saeimas prezidijs, Valsts kontrolieris, Latvijas Bankas prezidents, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks, tiesībsargs, Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome, Ģenerālprokurors, Augstākās tiesas priekšsēdētājs, Nacionālo bruņoto spēku komandieris un daudzas citas amatpersonas tiek ievēlētas atklāti un informācija par deputātu balsojumiem ir publiski pieejama.

Tāpat likumprojekta iesniedzēji norāda, ka portālā “Manabalss.lv” tiek vākti paraksti par atklātu Valsts prezidenta ievēlēšanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Jāmaina ir pati vēlēšanu sistēma!

  2. Kāpēc NA ir pret tautas virzītiem un pirms termiņa atsaucamiem deputātiem?

  3. Tas gan ir obligāti. Nekādas slepenības, kungi!
    Visu, ko jūs dariet mums aiz muguras, jūs dariet Dieva priekšā. :)))

  4. Ko dzēšat komentārus,vai tad valdība nav tautas kakla kungi,tāpēc mēs gribam redzēt kā ievēl prezidentu
    atklāti viņi,lai pierāda,ka ir tautas kalpi ar atklātumu vēlot.

  5. Tikai ta un bez apstajas … atgadinat tas naidigiem oponentiem, ka nacionalas valsts ieksejai un arejai drosibai, kada ir Latvijas Republika, Saeimai ari ir steidzosi japienem atklata/ demokratiska VP ievelesana … !

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+