×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
20. septembris, 2014
Drukāt

NA labklājības ministra amata kandidāts – Parādnieks; IeM vadību uzticētu Rasnačam (23)

Foto: LETAFoto: LETA

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) labklājības ministra amata kandidāts 12.Saeimas vēlēšanās ir deputāts Imants Parādnieks, iekšlietu ministra amata kandidāts – parlamentārietis Dzintars Rasnačs, savukārt atbildību par ārlietām partija vēlētos uzticēt pašreizējām Kultūras ministrijas parlamentārajam sekretāram Rihardam Kolam.

Nacionālās apvienības Ministru prezidenta amata kandidāts, eiroparlamentārietis Roberts Zīle šodien konferencē izklāstīja VL-TB/LNNK programmas galvenās prioritātes, kā arī iepazīstināja ar ministru kandidātiem 12.Saeimas vēlēšanām.

VL-TB/LNNK finanšu ministra kandidāts ir Rīgas domes deputāts Andris Pārups, ārlietu ministra amata kandidāts – Kols, aizsardzības ministra amata kandidāts – Māris Andžāns, bet Iekšlietu ministrijas (IeM) vadību partija piedāvātu Rasnačam.

Atbildību par vides aizsardzību un reģionālo attīstību, ekonomiku un satiksmes jomu nacionālā apvienība vēlētos uzticēt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Romānam Naudiņam, kā arī pašreizējām šīs ministrijas parlamentārajām sekretāram Eināram Cilinskim un bijušajam ekonomikas ministram Kasparam Gerhardam. Savukārt kultūras ministra amata kandidāte ir pašreizējā ministre Dace Melbārde.

Izglītības un zinātnes ministrijas vadību VL-TB/LNNK vēlētos uzticēt pašreizējām Rīgas domes deputātam Ritvaram Jansonam, bet veselības ministra amata kandidāts ir bijušais Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas vadītājs, pašreizējais Slimību profilakses un kontroles centra direktora vietnieks attīstības un epidemioloģiskās drošības jautājumos Dzintars Mozgis.

VL-TB/LNNK tieslietu ministra amata kandidāts ir pašreizējais ministrs Gaidis Bērziņš, bet labklājības ministra amata kandidāts – Parādnieks, savukārt atbildību par Zemkopības ministriju nacionālā apvienība uzticētu partijas pārstāvei Ilzei Indriksonei.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. Labklājības ministram adekvāts uzvārds, farss vai puikas nopietni domā? 🙂

 2. “Par nodokļiem viss protams vēl var mainīties 35 reizes,,bet ja apskatām iedzīvotāju progresīvo ienākuma nodokli (IIN),-vai tas vispār būtu jāievieš?”
  Sk.”Latvijai 2011 vajadzīgs NEPs jeb New Economic Policy”,Roberts Zīle,domas/blog,2.novembris 2009.

 3. Tas viss ir brīnumjauki! Atbildēt

  Tikai,kur ir palicis pats galvenais: no pašas “Visu Latvijai”dibināšanas,programmā ierakstītais progresīvais iedzīvotāju ienākuma nodoklis,kurš tagad,kā izrādās,aizstāts ar kaut kādu Vienotības surogātu-“progresīvo principu”? Kur “Visu Latvijai” rosinātā samazinātā 12% PVN likme pārtikai,kas tagad,nez kādēļ,aizvietota ar “zemākiem izdevumiem pārtikai ģimenes budžetos”???! Attiecībā pret maznodrošinātajiem un trūcīgajiem,turpināsiet,tātad, Vienotības “skaldi un valdi” politiku”,liekot tiem,tsk.gados veciem pensionāriem un invalīdiem,izstāvēt regulāri garās rindas sociālajos dienestos, atsijājot tos,kuri kļuvuši par dažiem eiro “bagātāki”? Cerībā,ka vēl kāda daļa no šiem maznodrošinātajiem un trūcīgajiem,nevēlēdamies pazemoties,pat paši atteiksies no šiem pabalstiem un pārtikas paciņām ar piena pulveri un makaroniem “po flotski”!
  Bez tam vēl,ļoti jāšaubās,vai šī Nacionālās apvienības atteikšanās no samazinātās PVN likmes pārtikai,sajūsminās Latvijas zemniekus-lauksaimniecības produktu ražotājus!

 4. Šī ažiotāža komentāros pret NA pierāda, ka no NA baidās izbijušie komunisti no ZZS, par SC nemaz nerunājot, tāpat jaunizceptā “No sirds Latvijai”, kur nolasījušies vecie, vēl padomju laika kadri. Nu
  negrib dot varu nacionāļiem, jo tad patiešām daudziem būs jāpamet iesildītās vietiņas. Vismazāk jūs iegūsiet, ja balsosiet par vairāksolītājiem un safrizētajiem ģīmjiem, kas rēgojas ceļmalās. Ja gribat tiešām pozitīvas pārmaiņas, tad balsojiet par NA!

 5. Jau izvirzīti ministru amatu kandidāti,tsk.labklājības ministra amatam,bet nekādas skaidrības,ne par NA,ne potenciālā labklājības ministra viedokli attiecībā uz “Visu Latvijai” rosināto samazināto PVN likmi pārtikai,ne optimālo veselības apdrošināšanas modeli,nerunājot jau par partijas “Visu Latvijai” programmā iekļauto jau kopš dibināšanas ideju par progresīvo iedzīvotāju ienākuma nodokli,”…kas mūsuprāt ir taisnīgākā sistēma IIN iekasēšanā,jo caur nodokļu pārdali nodrošina finansiālo stabilitāti dažādu iedzīvotāju slāņu starpā.Tādējādi “Visu Latvijai” var tikai apsveikt valdības lēmumu beidzot ieviest IIN,kā to jau izdarījušas vairums Eiropas valstu.”Škat.”Progresīvā ienākuma nodokļa sliekšņiem jābūt samērīgiem”,Jānis Iesalnieks.Par politiku un aktualitātēm no nacionāli konsrvatīvā skata punkta.2010.gada11.jūnijs.
  Kur tas viss palika? Vēl tikai divas dienas iepriekš,valdības ārkārtas sēdē,ar sociālo partneru un Valsts prezidenta Valda Zalera piedalīšanos,taču tika panākta vienošanās par progresīvā ienākuma nodokļa ieviešanu,par ko pēc sēdes paziņoja premjerministrs Valdis Dombovskis! Vēl nākošajā dienā lasījām,ka:”Pieņemtais lēmums ir,ka konceptuāli mēs virzāmies uz progresīvo ienākuma nodokli.To mēs varam pilnā mērā ieviest no nākamā gada”,iepriekš pavēsīja Valdis Dombrovskis…” Skat.”Finanšu ministrija piedāvā četrus variantus progresīvā ienākuma nodokļa ieviešanai…”,Kas jauns,10.jūnijs 2009. Kad tad beidzot ieviesīsim?

 6. … @ SASA – Kura guberna esi dzimis, jo ierodoties sai zeme, tev, ka ZOMBETAM okupantam, neokolonistam vai KREMLA AGENTAM … nav spejas izprast tevis un tev lidzigo izraisitai krizei Bezabrene, un tas jaunajai patiesibai – : IR PALIKUSAS TIKAI DAZAS IESPEJAS LATVIESU AUTOHTONAI PAMATTAUTAI PASTAVET SAVA ZEME AR SAVU KULTURU – UN TAMDEL, NA VAIRS NEBIJA CITA IZVELE KA PIEKRIST KOALICIJAS IZVIRZITAI NAKAMAI LABAKAI IESPEJAMIBAI VALSTS DROSIBAS UN AIZSTAVIBAS LIETA , KAUT NACIONALA VALUTA BIJA VIENS NO STURAKMENIEM VINU NACIONALA ATTISTIBAS PROGRAMMA … !

 7. Tikai ne Daugavas racēju! Atbildēt

  “Staļinisko Daugavas kaskādes projektu,apvienojumā ar murgaino Krievijas impērijas sapni par militāro kanālu no Melnās jūras līdz Ķīšezeram neviena atbildīga amatpersona neuzdrošinājās izvērtēt nopietni. Būtisks lūzums oficiālajā attieksmē notika pavisam nesen,2010.gada 4.martā,kad Latvijas Republikas satiksmes ministrs Kaspars Gerhards parakstīja rīkojumu izveidot darba grupu”Latvijas un Baltkrievijas sadarbība ,izmantojot Daugavu transporta pakalpojumu sniegšanai”.
  Skat.”Pieci kaķi sadomāja putru vārīt vakarā”,Dainis Īvāns,Vides Vēstis un “LZA viedoklis par kuģojamā Daugavas ūdensceļa izveidi”,Zinātnes Vēstnesis,2010.gd 10.maijs.

 8. “Pievienotās vērtības nodokļa (PVN) palielināšana nav pietiekami attaisnojusies,līdz ar to tālāka šīs likmes celšana,vairs netiks veikta,to apsolījis jaunās valdības vadītājs Valdis Dombrovskis.” Skat.”Eiropa diskutē par PVN likmēm”,nra,19.marts 2009.

 9. Uztic Kaparam Gerhardam??? Atbildēt

  “Pašreizējos ekonomiskajos apstākļos jādomā par pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmes pārtikai palielināšanu,nevis samazināšanu,intervijā laikrakstam “Bianes&Baltija” norāda ekonomikas ministrs Kaspars Gerhars (TB/LNNK).
  Viņš uzsver,ka priekšlikums pārtikai piemērot samazināto 5% PVN likmi ir vērtējams ļoti neviennozīmīgi.
  Atsevišķi eksperti uzskata,ka šād’gdījumā pārtikas cenas samazintos,bet citi norāda,ka cenas neminīsies,ja jau patērētāji ir gatavi maksāt pašreizējo maksu par produktiem.Kas garantē,ka PVN samazināšanas rezultātā samzināsies arī cenas? Kurš iegūs starpību starp jauno un iepriekšējo nodokļa likmi? Tirgotāji vai ražotāji? Drīzāk ir jēga palielināt PVN,norāda ministrs.
  Kā skaidro Gerhards,palielinot PVN pārtikai,atsevi’ķiem sabiedrības slāņiem varētu kompensēt starpību,piemēram,maksājot pabalstus.Šajā gadījumā maznodrošinātie nesajustu izmaiņas nodokļu likmēs pārtikai,bet cenu pieaugums ļaus izņemt vairāk naudas no apgrozījuma un samazināt inflācijas spiedienu.
  Ekonomikas ministrs norāda,ka ikvienam varētu izmAksāt apmēram 10 latu pabalstu.Maznodrošinātajiem tā būtu būtiska summa,bet tiem,kas tā jau ēd katru dienu melnos ikrus,tā būtu nenozīmīga un paradumus nemainītu.”
  Skat.”GERHARDS: JĀDOMĀ PAR PVN LIKMES PĀRTIKAI PALIELINĀŠANU,NEVIS SAMAZINĀŠANU” LETA Trešdiena,13.februāris (2008) 12:47
  Pateicoties ministram Kasparam Gerhardam,tad arī 2008.gadā PVN likme pārtikai līdz 5% samazināta netika! Balsosim par viņu arī 2014.gadā?

 10. Как мне надоели за все эти годы правления тут ЭТИ одни и те-же тухлые яйца в одной корзине ,под названием правительство Латвии,что была -бы тут моя воля они почти все бы стояли перед стеной совести и чести ,где когда-то приводили в исполнения приговоры .

 11. Latviešu vairākumam (vienreiz un bez šaubīšanās!) būtu jānobalso par Nacionālo Apvienību.

  Ar savu neizlēmību mēs varam zaudēt savu Valsti! Esam jau daļēji zaudējuši savas lielās pilsētas. Un tā turpinot – zaudēsim arī savu valodu un kultūru.
  Mūsu senči ir attīstījuši un saglabājuši šīs vērtības tūkstošiem gadu…Vai tiešām mēs būsim tie latviešu surogāti, kuri savas mazdūšības dēļ tās zaudēsim !?

  • Kur NA biedri ir bija tad, kad likvidēja Latvijas nacionālo valūtu un praktiski arī valsts neatkarību? Kur NA biedriem pazūd ārējā drosme un pārliecība, kad ir jāsaglabā savas siltās vietiņas? Jūs akli esiet gatavi sekot tikai skaļu lozungu paudējiem, kuri jūs kacina ar krieviem, bet paši pa to laiku sēž siltās vietiņās un nemaz nesmādē biznesa darījumus ar tik nīstajiem krieviem .

 12. …Specigs sastavs, bet ne as visspecigakais, lai gan ar pieredzi, ko NA ar savu parpilno specialistu un izglitoto sastavu ir uzstadijusi … !

  … Bet, bez kavesanas ir jasak katram kandidatam stradat,sevis un savas NACIONALAS programmmas popularizesana ari elektorata limeni un PERSONIGI …katra pilseta un katra nomales vietina …

  … Demokratija to pieprasa …apelet pie katra cilveka zemapzinas – it seviski saja bridi … !

  … Tad varam sagaidit vismaz ap 15% atbalstu … !!!

 13. Tomēr NA ir vienīgie, kas uztur spēkā nacionālo pieprasījumu. Balsošu par viņiem. Par māsīcām u. tml. – prasti un lieki. Katrs atbildam par sevi.

 14. SMIEKLĪGI …..
  Knapi 7 proc.spīd…

 15. parādniekam labklajibu vajag, lai var parādus atdot:) vislatvieši tiešām stulbi vai izliekas?

 16. Parādniekam? Tam , kura māsīca Dace Dimitrijeva vāc ziedojumus it kā labdarībai, bet visu iztirgo par naudu un pēc tam visa ģimene brauc Vidusjūras kruīzā vai uz Ēģipti sauļoties?

 17. kungi jums nevar uzticet ne kadu ministriju!tiesu sistema korupcija,visur kur jus esat ir bardaks!

  • Vienotību miskastē! Atbildēt

   Bardaku taisa tava Vienotība kopā ar ZZS, jo pielaidi valsts noslēpumam arī NA nedeva, lai viņi neredzētu afēru ar Parex banku.

Draugiem Facebook Twitter Google+