Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
31. marts, 2014
Drukāt

NA mudina apturēt uzturēšanās atļauju tirgošanu Krievijas pilsoņiem (1)

Foto - AFPFoto - AFP

Nacionālās apvienības “VL-TB/LNNK” (NA) frakcija pirmdien pieņēma lēmumu aicināt koalīcijas partnerus dot tiesības valdībai uz laiku apturēt uzturēšanās atļauju tirdzniecību pret nekustamā īpašuma iegādi Krievijas pilsoņiem, liecina NA pārstāves Lailas Ozoliņas paziņojums.

Šajā sakarā NA frakcija ir iesniegusi projektu grozījumiem Imigrācijas likumā.

NA iesniegtais priekšlikums paredz, ka Ministru kabinets valsts apdraudējuma novēršanas un pārvarēšanas nolūkos var uz laiku līdz vienam gadam apturēt termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu vienas vai vairāku trešo valstu pilsoņiem. Vajadzības gadījumā termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanas apturēšanu var pagarināt.

NA līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars pirmdien pēc koalīcijas sēdes žurnālistiem sacīja, ka  koalīcijas partijas nākamnedēļ sanāksmē lems par NA priekšlikumu dot tiesības valdībai uz laiku apturēt uzturēšanās atļauju tirdzniecību pret nekustamā īpašuma iegādi Krievijas pilsoņiem, vēsta BNS.

Dzintars norādīja, ka koalīcijas partneri pauduši gatavību diskutēt par uzturēšanās atļauju tirgošanas apturēšanu.  Valdību veidojošo partiju sēdē piedalīsies arī iekšlietu ministrs, kurš paudīs savu viedokli par Imigrācijas likuma grozījumiem

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas tad to ļaus? Tur taču Vienotības un ZZS drauģeļi ir ieinteresēti. Pats Bērziņš tādu aizliegumu atsviedīs atpakaļ.

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+