×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
8. septembris, 2014
Drukāt

NA prasa pārtraukt uzturēšanās atļauju piešķiršanu Krievijas pilsoņiem (8)

Foto - LETAFoto - LETA

Valdošajā koalīcijā esošā nacionālā apvienība “VL!-TB/LNNK” (NA) aicina valdības koalīcijas sadarbības padomes partnerus pārtraukt termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas Federācijas pilsoņiem, liecina NA paziņojums.

Aizliegums piešķirt uzturēšanās atļaujas Krievijas pilsoņiem ietverts izstrādātajos Imigrācijas likuma grozījumos, kas radīti valsts apdraudējuma novēršanas nolūkā.

“Ņemot vērā Krievijas militāro agresiju pret Ukrainu, kas apdraud mieru Latvijā un visā Eiropā, kā arī statistiku, kas liecina, ka lielāko daļu no termiņuzturēšanās atļaujām izsniedz tieši Krievijas pilsoņiem, NA uzskata par nepieļaujamu vilcināšanos ar uzturēšanās atļauju aizliegumu. Šodien tas ir nacionālās drošības jautājums,” klāsta NA pārstāvji.

NA deputāti norāda, ka persona, saņemot termiņuzturēšanās atļauju Latvijā, vienlaikus iegūst arī noteiktu ekonomisku ietekmi valstī un arī iespēju virzīt Latvijā notiekošos politiskos un sociālos procesus.

“Šajā situācijā, kad Krievijas izraisītā militārā konflikta virzība un ilgums nav paredzami, Latvijai nedrīkst lieki riskēt un radīt sev papildu nacionālās drošības apdraudējumus, tāpēc NA aicina nekavējoši papildināt likumu, nosakot, ka termiņuzturēšanās atļauju izsniegšana Krievijas pilsoņiem tiek apturēta sakarā ar starptautisko tiesību normu pārkāpšanu no Krievijas puses, veicot agresiju pret Ukrainu,” paziņojumā norāda NA.

NA deputāti pirmdien valdības koalīcijas sadarbības padomes partnerus informēs par izstrādāto Imigrācijas likuma grozījumu būtību un neatliekamību. Iecerēts, ka likumprojektu Saeima skatīs šīs ceturtdienas sēdē un lems par tā nodošanu izskatīšanai atbildīgajai komisijai.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. CERU, KA NA IZDOSIES APTURĒT SO NEPRĀTU… ĻOTI CERU, kaut gan viņu Saeimā ir ĻOTI MAZ… ĻOTI MAZ…NA tiešām visādi centīsies nolīdzināt līdz ar zemi, TAČU VELTĪGI AR TIEM VĒLĒTĀJIEM, kuriem Latvija un viss latviskais ir SIRDĪ…Vispirms PAŠI “LĪDZINĀTĀJI” lai parokas savos NEDARBOS, KĀ rezultātā jau nodarītais ĻAUNUMS daudzos aspektos ir NEATGRIEZENISKS… KO VĒL VAJAG LATVIJAS IENĪDĒJIEM, MŪSU BĀLELIŅIEM?????????

 2. Lai nu izdodas NA šoreiz visu to krievu šļuru apturēt līdz ar viņu atbalstītājiem (naudas sūknētājiem) Latvijā. Zinu, ka NA konkurenti viņus “sitīs”, ka NA to darot tikai tuvojošamies vēlēšanu dēl, bet tauta patiesi domā, ka šitā Latvijas piegānīšana vienreiz jāizbeidz.

 3. Tas ir jādara tik pat ātri,kā 2010.gada 14.oktobrī,kad valdības padomniekiem steidzamības kārtā atcelti tika algu griesti!

 4. Potenciālus zaļo cilvēciņu atbalstītājus Latvijai nevajag!

 5. … Laiks piespraust ezelasti pie pareiziem zimogiem Koalicija, TUA lieta: V,ZZS, RP … tas parak ilgi jau gaida apsolitas ezelausis, bet sanem Trojas zirga komplekta dalas pa vienai … !!!!:

 6. Brien un brien no Krievijas krievi Latvijā. Mūsējie laizīdamies visam piekrīt un aicina lai brauc. VAi letiņiem ar Ukrainas notikumiem nav nekādas macības, vai arī sapinušies Krievijas FSB un GRU izliktajos tīklos. Krievijas jurists Barščevskis grib dibināt juridisku firmu Krievijas un Latvijas krievu apkalpošanau. Viņš pats jau atklāti saka, ka viņa birojs darbosies tikai uz Krievijas cilvēkiem. Palīdzēs krieviem vairāk ierasties Latvija uz dzīvi. Palīdzēs formēt atbilstošos dokumentus. Vai mums Latvijā to krievu nepietiek! Taisni otrādi palidzēt daudziem Latvijas krieviem, kas ienīst latviešus un Latviju, un dzīvo šeit ar sirdī Krievijā, aizbraukt uz savu etnisko dzimteni un kopt aizaigušos krievzemes laukus no nezālēm, nevis kudīt un naidot atlikušos, kas ciena latviešus un Latviju.
  Ir jāvirža parlamentā uzturēšanas atļauju piešķiršanas aizliegums uz mūžīgiem laikiem, un jāpastiprina nosacījumi pilsonības piešķiršanai. Pilsonība nav tirgus prece.

 7. … Beidzot … NA sak rikoties attiecigi savai politiskai platformai un programmai …. piesit STINGRI lidz sim apslepto nacionalo kaju pie zemes un varbut pat novelk sarkano liniju … CERAMS !!!!

  … Laiks, visiem izlietot savas kajinas savas valsts labad … un tiem, neapmierinatiem eks okupantiem, kolonistiem un nepilsoniem, ari no SX un LKS biedriem, kajinam doties uz savu Paradizi …

Draugiem Facebook Twitter Google+