×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
17. marts, 2014
Drukāt

NA sola nedēļas laikā nosaukt kandidātu vides ministra amatam

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-TB/LNNK" ģenerālsekretārs Gatis Sprūds (no kreisās) un valdes līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars piedalās nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK konferencē, kurā apspriež būtiskākās politiskās aktualitātes un paveikto darbā valdībā un Saeimā, kā arī dalību gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās.

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) plāno nedēļas laikā nosaukt savu kandidātu vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatam, šodien pēc partijas valdes sēdes žurnālistiem sacīja VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Nacionālās apvienības valdē esot vienprātība, ka VL-TB/LNNK jāturpina darbs valdībā, tāds esot arī līdzšinējā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Eināra Cilinska viedoklis. Dzintars uzsvēra, ka valdībā ir jāpaliek tāpēc, lai “pildītu vēlētājiem dotus solījumus”.

Šonedēļ notikšot konsultācijas ar koalīcijas partneriem, partijas biedriem, kā arī pašiem kandidātiem. Šodien valdes sēdē jau izskanēja vairāku potenciālu kandidātu vārdi, tostarp pašreizējā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas parlamentārā sekretāra Romāna Naudiņa vārds, sacīja VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs. Viņš gan uzsvēra, ka iespējami kandidāti ir vairāki.

Dzintars arī skaidroja – jau laikā, kad VARAM vadīja Cilinskis, tika konstatēts, ka šis ir ļoti atbildīgs darbs ar smagu mantojumu un jābūt pārliecībai, ka izvirzītais kandidāts spēs tikt galā ar šiem pienākumiem. Tāpat jānoskaidro koalīcijas partneru viedoklis, partijas biedru viedoklis, kā arī jāsaņem apstiprinājumu no paša kandidāta, ka viņš kandidēs. Šādu lēmumu nevar pieņemt sasteigti, akcentēja Dzintars.

Kā ziņots, Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) šodien koalīcijas padomes sēdē ir izteikusi aicinājumu apvienībai VL-TB/LNNK izvirzīt jauno vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru.

Saistībā ar valdības lēmuma nepildīšanu par nepiedalīšanos 16.marta pasākumos pie Brīvības pieminekļa Straujuma 14.marta vakarā pieprasīja Cilinska demisiju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+