×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
8. maijs, 2014
Drukāt

NA turpinās cīņu par “pilnīgu uzturēšanās atļauju tirgus izbeigšanu” (13)

Foto: LETAFoto: LETA

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" pārstāvji - līdzpriekšsēdētāji Gaidis Bērziņš (no kreisās) un Raivis Dzintars.

Saeimas ceturtdien galīgajā lasījumā atbalstītie ierobežojumi termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanai pret nekustamā īpašuma iegādi ir novēloti un nepietiekoši. Tomēr jebkurš solis, kas ierobežo masveidīgo uzturēšanās atļauju izsniegšanu, “ir solis pareizā virzienā”. Tā paziņojumā medijiem norāda nacionālā apvienība “VL-TB/LNNK” (NA).

NA pauž apņēmību cīnīties par “pilnīgu uzturēšanās atļauju tirgus izbeigšanu”. Koalīcijā jau ir iesniegts likumprojekts, kas potenciāla valsts apdraudējuma situācijās valdībai dod tiesības pilnībā apturēt termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu visiem kādas konkrētas valsts pilsoņiem, atgādina nacionāļi.

“Ņemot vērā, ka šajā biznesā personīgi ir ieinteresēts gan bijušais premjers Valdis Dombrovskis, gan vairāki citi Saeimas partiju politiķi, jebkādu ierobežojumu uzlikšana masveidīgajai Latvijas izpārdošanai ir tikusi bremzēta un novilcināta visiem iespējamiem līdzekļiem. Tikai bailes no pilsoņu balsojuma gaidāmajās vēlēšanās un Ukrainas notikumu kontekstā – arī nekontrolētās Krievijas pilsoņu ieplūšanas Latvijā – ir piespiedušas Saeimas vairākumu tomēr izšķirties par jebkādu ierobežojumu uzlikšanu,” paziņojumā norāda NA.

Jau vēstīts, ka Saeima pēc aptuveni pusgadu ilgām debatēm ceturtdien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Imigrācijas likumā, kas paredz līdz 250 000 eiro palielināt nekustamā īpašuma minimālo vērtību, par kura iegādi var iegūt termiņuzturēšanās atļauju.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. Tie divi kl...ni bilde, Atbildēt

  tad lai Latvijas valstij no savas kabatas kompense nodaritos zaudejumus, nevis tikai parazite uz milas Latvijas rekina gudri filasofejot par okupacijam un dekolonizacijam. Tie parazittudalini ar vinu interesi par Latvijas tautas labklajibu un ekanomiku 🙂 lidz sim ir tikai slaukusi no milas Latvijas :).

 2. Vai atzīstat arī Jūs? Atbildēt

  “…Jo straujāks ir iedzīvotāju ienākumu nodokļa likmes samazinājums,jo mazākas paliek iespējas celt ar nodokli neapliekamo ienākumu slieksni. Faktiski katrs samazinātais ienākuma nodokļa procenta punkts nozīmē lielāku pēcnodokļa ieņēmumu pieaugumu tiem,kam tie jau tā ir lieli,nevis tiem,kam tie ir zemi”,atzīst R.Zīle.” Skat.”Pēc Jāņiem Latvijas iedzīvotāji būs nomaksājuši nodokļus un sāks pelnīt sev”,Domā!,11.05.2012,15:00

 3. Tas ir apsveicami! Atbildēt

  Pilnībā atbalstu,jo piektā daļa Latvijas zemes jau pieder ārzemniekiem! Tikai pēc apvienošanās ar TB/LNNK,vislatviešiem nevajadzētu aizmirst arī par progresīvo ienākuma nodokli u 12% PVN likmi pārtikai! “Ja reiz esam atjaunojuši gan Satversmes darbību,gan Civillikumu,tad arī nodokļu likumi mūsdienās ir jāveido pēc tiem pašiem principiem kā pirmskara Latvijā.”Spalvu plūkšanai” ir jānotiek atbilstoši maksātspējas principam: vairāk ir jātrenkā”treknās zosis”,nevis applūktās,no kurām objektīvi neko noplūkt nevar.” Skat.”Vairāk jātrenkā”treknās zosis”,Jānis Grasis,Banku augstskolas docents,LA,14.08.2006.

 4. … Sobrid, saja valsts pamattautas nakotnes uzurpacija un tadejadi nacionalas valsts nodeviba ir jakliedz !!! Jakliedz un japielieto viss iespejamais informacijas klasts pa visu Bezabreni … !!!

  … Si situacija ar TUA jabut velesanas viena no galvenam NA platformam !!!

  … Tas ir absurds, nepienemams un nekur citur Eiropa neievests panemiens NI baroniem izpardot valsts galveno resursu – zemi un nekustamosipasumus, padarot tautu pliku un nabagu uz muziem !!!!

 5. Pašcieņa un stingrs mugurkauls. Tāds latviešiem joprojām ir. Un tādus cilvēkus ciena un ievēl. Vajag runāt skaļāk un pārliecinošāk, lai sadzird, ka esam valsts ar savu vēsturi un nākotni.

 6. Lai veicas! Tādēļ vien jābalso par jums.

 7. Vieni un tie paši ģīmji jau apnikuši !
  Un salmi jau sen izkulti!

  • Ne jau par SC jābalso – citas alternatīvas nav, kā tikai nacionāļi, lai gan ar trūkumiem, bet savējie.

 8. Cīnu par eiropejisku ienākuma nodokli un samazinātu PVN pārtikai,kā Briselē un Varšavā,tagad uzticēsim Saskaņas centram?

 9. Ka tik neaiziet postā cīnoties šī kabatas partija…

 10. Atbalstu simtprocentīgi

  • Viszmaz vieniem šai saimā ir redzams šis realais — Šlesera ..

  • bet liela sabiedrības daļa pat nezin, ka jūs vēl “cīnaties”… Kur jūsu informācija? Ar vienu savu mājaslapu
   jau jūs tālu netiksiet. Kur ir jūsu apsolītā avīze? Ja necentīsities sniegt plašāku informāciju, tad tā arī paliksiet (latvijiešu uztverē) ar komunistu – kosmopolītu uzspiesto zīmogu: “radikāļi”…

Draugiem Facebook Twitter Google+