×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
13. marts, 2014
Drukāt

NA uzskata, ka Cilinskis jau ir atlaists un virzīs jaunu kandidātu vides ministra amatam (4)

cilinskis_leta

Nacionālā apvienība (NA) uzskata, ka vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Einārs Cilinskis (NA) jau ir atbrīvots no amata, jo viņš pretēji valdības lēmumam dosies pie Brīvības pieminekļa 16.martā, un apvienība virzīs jaunu kandidātu vides ministra amatam.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (“Vienotība”) koalīcijas partijas informējusi, ka gadījumā, ja Cilinskis dosies pie Brīvības pieminekļa 16.martā, viņš tiks atbrīvots no amata.

“Šāds vēstījums nav pārsteigums. Līdz ar to mēs uzskatām, ka Einārs Cilinskis jau ir atlaists, jo visiem ir skaidrs, ko viņš darīs 16.martā, un īstenībā tas nekad nav bijis noslēpums. Cilinskis ir allaž piedalījies gan pasākumos Lestenē, gan Rīgā. Un tas ir tas, kas ir solīts vēlētājiem, saskaņā ar viņa pārliecību un par to ir bijuši vienmēr informēti arī koalīcijas partneri,” ceturtdien žurnālistiem sacīja NA līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

Viņš uzsvēra, ka NA skatījumā Cilinska atlaišana leģionāru piemiņas pasākuma dēļ ir kļūda. “Pašlaik Krievijas ārējais tēls ir tik vājš, kāds tas sen nav bijis. Un mūsu skatījumā Latvijas valstij vajadzētu censties šo situāciju izmantot, lai pasaulei skaidrotu mūsu vēsturi, nevis lai sagādātu jaunu, lielā mērā, simbolisku piekāpšanos, kas, protams, atstāj sekas arī šeit iekšpolitiski. Mēs faktiski pārrakstām Latvijas valsts vēsturi Krievijas propagandai,” pauda Dzintars.

Apvienībai jau ir padomā citi kandidāti vides ministra amatam, tomēr pagaidām Dzintars tos vēl neatklāja. “Protams, ka partijai ir jābūt gatavai gadījumam, ja kāds ministrs demisionē, ir jāpiedāvā alternatīva. (..) Es negribētu atbildēt uz tādiem jautājumiem, tas ir pāragri, ņemot vērā to, ka Einārs Cilinskis pašlaik vēl turpina darbu. Un tajā brīdī, kad mēs šādā situācijā nonāksim, tad arī lemsim par jaunu kandidātu,” viņš norādīja.

Jau vēstīts, ka valdība otrdien aiz slēgtām durvīm nolēma, ka neviens ministrs nedrīkstēs 16.martā doties pie Brīvības pieminekļa.

Rīgas dome atļāvusi visus pieteiktos 16.marta pasākumus, taču nav panākta vienošanās par skaņu pastiprinošu ierīču izmantošanu Brīvības pieminekļa tuvumā, tādēļ “Apvienība pret nacismu” vērsusies tiesā. Pasākumus 16.martā Rīgas centrā rīkos “Daugavas vanagi”, kā arī tā dēvētā antifašistu organizācija, kas protestēs pret leģionāru piemiņas pasākumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

 1. NA nevajadz’etu izvirz’it jaunu ministru , varb’ut lab’ak visp’ar pamest ‘so komunistu vald’ibu.

 2. Lai tik laiž prom Tik un tā nekādas jēgas

 3. Ne jau NA uzskata, bet gan BNS žurnālisti tā uzskata, ja jau izplata baumas. Pasūtījuma raksts, jo ne
  Cilinskis, ne Dzintars tā nav teicis. Palasiet rūpīgi un pārliecinieties! Kāpēc rakstiem nav konkrēta žurnālista paraksta, laikam jau pārāk gļēvs, tāpēc slēpjas aiz bezpersoniskā BNS? Pretstatā Cilinskim!

 4. nu valdība pati arī saražo tos provokatorus ,antifašistus.
  kā zinām,pērkamā valdība lobē darba devējus un nepalielina minimālo algu,diskriminē latviešus arī valodas jautājumā ,
  latvieši,lai izdzīvotu,spiesti doties uz ārzemēm,bet viņu vietā ieved krieviski runājošos strādniekus,
  valdība vēl pati atbalsta,jo esot vienāda mentalitāte un nav valodas barjeras.
  kā zinām,tad 80.procenti biznesa ir krieviski runājošo rokās.
  katru gadu,ja nemaldos imigrācijas dienests izsniedz ap 10,tūkstošiem darba atļauju.
  antilatviskie darba devēji arī izmantot šos cilvēkus kā bļāvējus -provokatorus dazādās provokācijās.
  to jau pierādīja Rīgas ušāķs,kad uz protestu pat izdalīja bezmaksa Rīgas satiksmes autobusus.
  cik aizsargāti ir strādnieki Latvijā ,to mēs redzam, par kādām algām cilvēki strādā Maksimās,RIMII ,cik citīgi pēc darba devēja rikojumā mazgā salātus,nedomājot par lidzcilvēku dzīvību…

Draugiem Facebook Twitter Google+