×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
25. septembris, 2013
Drukāt

“Nabadzīgi, bet lepni un pieklājīgi”


Mūsu lasītāja Lilija Treice vēstulē (”Jautājums moralizētājiem”, 18.09.2013.) aicināja atbildēt uz saviem jautājumiem tos, kas iebilda pret pensionāru protestiem. Publicējam mājaslapā saņemtos komentārus.


Dana: ”Inteliģents cilvēks savās prasībās jebkuros apstākļos saglabās inteliģenci, necenšoties savu taisnību pierādīt trokšņojot. Ja jau tāls ceļš mērots un bija gribēts panākt kaut kādu iznākumu, vai nebija pieklājīgāk uz saviem saukļiem sagaidīt atbildi no ministres, nevis nesakarīgi bļaustīties?


Nav iedomājams, ka tie, kam bija kauns par šo bļaustīšanos, savu ģimeņu, paziņu un nedraugu lokā sarunas papildina krievu “spēka vārdiem”, kā to apgalvo cienījamā Lilija Treice. Nav dzirdēts, ka bļaustīšanās lielos baros kādu izcilu labumu būtu atnesusi Grieķijas, Spānijas un citām tautām, kuru problēmas līdzīgas mūsējām.”


protams: ”20 un vairāk gadus, savas problēmas apspriežot virtuvēs, esam guvuši vērā ņemamu iznākumu. Tas taču ir milzīgs kauns sākt skaļi runāt. Vēl jau tikai pietrūkst, ka ministrei tiktu pasniegti ziedi kā atzinība par viņas attieksmi pret vecajiem ļaudīm un teikti vēlējumi sekmēs kārļu pataisīšanā par karlīnēm. Labāk jau turpināsim mirt klusumā, nabadzīgi, bet lepni un pieklājīgi. Bet valdība ik mēnesi ziņos, kā samazinās nabadzības līmenis un acīm redzami sarūk bezdarba %. Uz kā rēķina?”


Smeiser42: ”Mīļie pensionāri! Laiks būtu saprast, ka ar piketiem un protesta akcijām nekas nav panākams. Pēc manām domām, pirmkārt, dibiniet pensionāru partiju. Jūsu ir “leģions” – uzvara nākamajās Saeimas vēlēšanās garantēta. Tad jums nevajadzēs nevienam klanīties un protesta akcijās pazaudēt balsi. Vai arī nomainiet savus līderus, kas ir mazspējīgi… Citādi nākamajās vēlēšanās atkal tiks balsots par skaistu frizūru un raibu šlipsi.”


Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+