×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
9. decembris, 2013
Drukāt

“Nāc līdzās Ziemassvētkos” Lielajā ģildē

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šovakar, 9.decembrī, pulksten 19:00 Lielajā ģildē notiks jau par tradīciju kļuvušais labdarības akcijas lielkoncerts ”Nāc līdzās Ziemassvētkos”, kurā dziedās un dejos festivāla ”Nāc līdzās!” laureāti – talantīgi un mērķtiecīgi  jaunieši ar īpašām vajadzībām- kopā ar vairākiem sabiedrībā iemīļotiem mūziķiem gan no popmūzikas, gan akadēmiskās mūzikas lauka.

Koncertā kā jauniešu partneri noteiktās dziesmās uzstāsies  Latvijas Nacionālās operas solisti Ilona Bagele, Kristīne Zadovska, Evita Zālīte, Jānis Apeinis, Inguss Pētersons, kā arī populārās mūzikas izpildītāji – Aija Andrejeva, Ieva Akuratere, Antra Stafecka, Ieva Sutugova, Zigfrīds Muktupāvels, Dons, Goran Gora, Nikolajs Puzikovs un Atis Ieviņš.

Koncertu vēl papildinās kora ”Kamēr” dziedājums un Liepājas simfoniskā orķestra pavadījums.

Turpat Lielajā ģildē pirms šī un arī citiem koncertiem līdz 14.decembrim,  darbojas īpašs labdarības tirdziņš, kur būs nopērkamas bērnu darinātas dāvanas.

Akcijas laikā gūtie ieņēmumi no koncerta biļetēm un labdarības tirdziņa tiks izmantoti bērnu talantu tālākai attīstībai, portālam ”LA.lv” pastāstīja pasākuma rīkotāju pārstāve Maija Trikule.

Lielajā ģildē novietota arī īpaša ”Nāc līdzās” egle, kurai rotājumus darinājuši ”Rīgas nedzirdīgo skolas” audzēkņi.

 

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+