Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Nāc pastūrē “Porsche”! Tāda iespēja sestdien būs0


Titula “Gada auto” pretendenti pie “Mola”.
Titula “Gada auto” pretendenti pie “Mola”.
Foto: Raimonds Volonts

Tiešām – tāda iespēja sestdien būs. Lielajā stāvvietā pie “Mola” sāksies titula “Gada auto” pretendentu publiskie testi. Vari braucienā pa tuvējām ielām pamēģināt skaistākos sapņus – “Porsche Macan”, “BMW X5”, divus ļoti dažādus “Mercedes”. Vai daudz reālāk un drīzāk sasniedzamu jaunumu – “Renault Clio V”.

Iesaka konkursa žūrijas biedrs arhitekts Jānis Mežulis: “Jaunais “Clio” uz izbraucienu tiek prezentēts savā glaunākajā “S-line” tērpā. Lieli riteņi uz zemām riepām, koša krāsa. Efektīgi!!! Salons bez skepses un sarkasma – solīds. Pat vāciski perfekts un pārdomāts. Materiālu salikumi patīkami acij. Es teiktu, ka stilistiski un kvalitatīvi šis “Clio” varētu saukties par “Passat” mazo brālīti. Un tas ir augsts vērtējums.

Brauciena laikā vēl lielāks pārsteigums. Tas brauc tāpat kā “Škoda Scala”, varbūt pat labāk. Nevarēju sajust nekādas piekares kļūdas vai automātiskās kārbas raustīšanos. Viss kā lielākajos vācu brāļos. Vispār braucot var pat piemirsties, ka šis ir mazs auto. Uz ceļa tas rāda nobriedušu raksturu un ir par sevi ļoti pārliecināts.”

Testa braucieniem jāpiesakās attiecīgā dīlera teltī (uzrādot derīgu autovadītāja apliecību). Ļoti iespējams, ka pie stūres netiksiet tūlīt, bet nāksies atgriezties jums nozīmētajā laikā.

Gaidīšanu varat piepildīt ar dalību veiklības braucienā (balva – jauns auto ar pilnu bāku kādai no nākamajām nedēļas nogalēm). Vai pakavēties žūrijas teltī, kur improvizētus seminārus par prasmīgu un drošu stūrēšanu vadīs konkursa žūrijas priekšsēdētājs Atis Jansons.

Konkursam pieteikto auto sarakstu un pēc iepriekšējiem žūrijas braucieniem saņemtās atsauksmes varat lasīt www.gadaauto.lv.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Sākas konkurss “Mans pastnieks 2019”
13 stundas
Raivis Šveicars
Ekonomika
Norvēģijā pieejama autovadītāja apliecība īpašā lietotnē
14 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
“Neste” piedāvā uzpildīt vējstiklu šķidrumu no automāta bez plastmasas bunduļiem 2
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Piekāpjas Liepājai, Daugavpilij un Rēzeknei
52 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Latvijā ierodas Ukrainas prezidents Zelenskis ar kundzi 2
42 minūtes
LE
LETA
Dabā
Siltais gaiss ieplūst Latvijā: prognoze trešdienai
40 minūtes
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Latvietis grib pats būs kungs, pats saimnieks
40 minūtes
VB
Valdis Bērziņš
Pasaulē
Turcija atbildīga par kurdu slepkavošanu
48 minūtes