×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
25. maijs, 2017
Drukāt

Nāca pēc 170 eiro, saņēma 36 844 eiro : Kāda pašvaldības uzņēmuma darbinieka veiksmes stāsts

Foto-FotoliaFoto-Fotolia

Ilustratīvs foto

“Kā!? Tiešām tik daudz?!” Kāda pašvaldības uzņēmuma darbinieks, 38 gadus vecais Gatis Kopmanis, kurš jau 15. februārī loterijā bija laimējis 36 844 eiro, tikai vakar, ieradoties “Latvijas Loto” noformēt laimestu, uzzināja tā apjomu.

Vakar, pirmo reizi atverot iLOTO spēlētāja kontu kopš biļetes iegādes 12.februārī, kaut kur bija redzējis 170 eiro summu, tāpēc domājis, ka dokumentus kārto šādas summas dēļ. “Nobrīnījos, kāpēc man nevar naudu ieskaitīt kontā tāpat, bez klātbūtnes. Bet nu labi – atbraucu,” viņš stāsta. Pirmo reizi vēsturē kāds spēlētājs tik ilgi nebija ievērojis atgādinājumus ierasties pēc laimesta. “Man pilna e-pasta kaste ar “spamu”, es to nelasu un vienkārši vienmēr iztīru,” Gatis norausta plecus par šo amizanto situāciju.

Gatis sevi neuzskata par azartisku cilvēku vai regulāru spēlētāju, bet reizēm, kad saņem algu un nomaksā rēķinus, par apmēram 10-15 eiro arī nopērk loterijas biļetes. Skaitļus viņš vienmēr izvēlas pats. Arī veiksmīgajā biļetē atzīmētos skaitļus 2, 9, 20, 25, 34 Gatis “vienkārši saspiedis”, bez jebkādas domas vai sistēmas.

Vaicāts, ko gribētos darīt ar šo naudas summu, Gatis uzreiz atbild – pirkšot dzīvokli vai māju. “Tas ir mans sapnis. Šobrīd īrēju dzīvokli, bet man gribas savējo. Mēģināju sakrāt, jo pirmajai iemaksai vajadzēja 11 000 eiro. Bet nopirku automašīnu un bija jāsāk krāt no sākuma.” Neko vairāk viņš pastāstīt nevarēja, jo no brīža, kad uzzināja laimesta apjomu, līdz jautājumam par tērēšanu, bija pagājušas apmēram 10 minūtes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+