×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. oktobris, 2016
Drukāt

Nācija ceļ trauksmi: vai no “UgunsGrēka” uz visiem laikiem pazudusi Zentiņa?

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Regīna Devīte (Zenta)

Skatītāju gaidītais seriāls UgunsGrēks TV3 ekrānos jau labi ieskrējies, un skatītāji sāk kļūt tramīgi – ekrānos vēl aizvien nav parādījusies Regīnas Devītes atveidotā Zentiņa. Par tautas mīlētās varones dalību seriālā neliecina arī anotācijas un aktuālās nedēļas reklāmas klipi.

Pie Skaties.lv vērsušies jau vairāki satraukti UgunsGrēka fani, jautājot – kur šosezon palikusi Zentiņa?

Kamēr tādi iemīļoti tēli kā Gunārs, Fēlikss, Krista, Mildiņa un Mieriņš jau darbojas pilnā sparā, Zentiņa, kura allaž bijusi notikumu epicentrā, slavenajā Pētersonu viesnīcā nemaz nav parādījusies.

Vēl vairāk – šiverīgās istabenes seja nav manāma arī reklāmas klipos, kas vēsta par tuvākajās nedēļās UgunsGrēkā gaidāmajiem notikumiem.

Regīnas Devītes un Zentiņas fani kļūst tramīgi un satraukti jautā: vai tiešām šajā UgunsGrēka sezonā par seriāla kvalitātes zīmi kļuvusī intrigante nebūs redzama?

Seriāla producente Baiba Saleniece gan var nomierināt satrauktos UgunsGrēka skatītājus. “Nav, ko uztraukties. Zentiņa ir pelnītā atpūtā, taču jau drīz atgriezīsies seriālā. Tikai mazliet vēl jāpaciešas,” sarunā ar Skaties.lv fanus nomierina Saleniece.

Šonedēļ gan Regīnas Devītes lielisko varoni vēl neredzēsim, taču producente var apstiprināt to, ka sezona noteikti nepaies bez lieliskās aktrises.

“Kur nu UgunsGrēks bez Zentiņas!” tā Saleniece.Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+