Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
14. maijs, 2016
Drukāt

Nacionālā apvienība rīkos karogu braucienu (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālā apvienība svētdien, 15.maijā, Rīgā un citviet Latvijā rīkos karogu braucienu, lai “ikvienam atgādinātu, ka latvieši ir savas zemes saimnieki”, liecina paziņojums politiskā spēka interneta vietnē.

Karogu brauciena devīze ir “Izkrāso Latviju sarkan-balt-sarkanu!”. Tā mērķis ir atgādināt, ka arī šodien iespējama latviešu tautas vienotība, ka latviešiem jābūt saimniekiem savā zemē un ka, atšķirībā no daudzām, pat krietni lielākām tautām, latviešiem ir sava valsts un sava valoda.

Braucienā var piedalīties jebkurš interesents ar automašīnu vai motociklu. Brauciens Pierīgā plkst.15.00 sāksies no Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja, Valmierā no kafejnīcas “Mazais Ansis” plkst.14, Jelgavā plkst.13.10 “Neste” stāvlaukumā RAF mikrorajonā, bet Liepājā plkst.14 pie pilsētas dienvidu robežas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. liekulji un populisti. viss kas banaanu tautai vajadziigs

  2. citreiz braucat uz Latgali labāk savādāk kā jampampiņi

  3. Nu tad varam sagaidīt veco komūnistu un krievnacistu trakošanu.

  4. Ulmańa 1934.gada apversuma diena. Latvijas Brīvalsts demokrātijas mērdēšanas diena. Varēja NA gan izvēlēties citu dātumu, bet nē.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+