Mobilā versija
+5.2°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
14. maijs, 2016
Drukāt

Nacionālā apvienība rīkos karogu braucienu (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Nacionālā apvienība svētdien, 15.maijā, Rīgā un citviet Latvijā rīkos karogu braucienu, lai “ikvienam atgādinātu, ka latvieši ir savas zemes saimnieki”, liecina paziņojums politiskā spēka interneta vietnē.

Karogu brauciena devīze ir “Izkrāso Latviju sarkan-balt-sarkanu!”. Tā mērķis ir atgādināt, ka arī šodien iespējama latviešu tautas vienotība, ka latviešiem jābūt saimniekiem savā zemē un ka, atšķirībā no daudzām, pat krietni lielākām tautām, latviešiem ir sava valsts un sava valoda.

Braucienā var piedalīties jebkurš interesents ar automašīnu vai motociklu. Brauciens Pierīgā plkst.15.00 sāksies no Latvijas Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja, Valmierā no kafejnīcas “Mazais Ansis” plkst.14, Jelgavā plkst.13.10 “Neste” stāvlaukumā RAF mikrorajonā, bet Liepājā plkst.14 pie pilsētas dienvidu robežas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. liekulji un populisti. viss kas banaanu tautai vajadziigs

  2. citreiz braucat uz Latgali labāk savādāk kā jampampiņi

  3. Nu tad varam sagaidīt veco komūnistu un krievnacistu trakošanu.

  4. Ulmańa 1934.gada apversuma diena. Latvijas Brīvalsts demokrātijas mērdēšanas diena. Varēja NA gan izvēlēties citu dātumu, bet nē.

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (6)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+