×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
20. marts, 2014
Drukāt

Nacionālā apvienība VARAM vadībai virza Naudiņu (3)

Foto: LETAFoto: LETA

Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" frakcijas vadītājs Einārs Cilinskis (no kreisās) un Nacionālās apvienības Saeimas deputāts Romāns Naudiņš ierodas uz pirmo topošās valdības deklarācijas veidošanas darba grupas sanāksmi par ekonomikas un finanšu jautājumiem.

Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) šodien nolēma vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatam virzīt Saeimas deputātu Romānu Naudiņu.

Naudiņš patlaban ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs un Saeimas deputāts, bet iepriekš bija Valmieras domes deputāts. Savulaik strādājis par satiksmes ministra ārštata padomnieku, kā arī bija īpašo uzdevumu ministra Eiropas Savienības finanšu pārvaldes lietās parlamentārais sekretārs.

Līdzšinējais ministrs Einārs Cilinskis (VL-TB/LNNK) varētu kļūt par VARAM parlamentāro sekretāru.

Nacionālās apvienības līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars žurnālistiem sacīja, ka valdes un frakcijas kopsēdē ministra amatam vienbalsīgi izvirzīta Naudiņa kandidatūra, uzsverot to, ka VL-TB/LNNK arī nākotnē redz viņa darbu tandēmā ar Cilinski. Bijušais ministrs esot “apņēmības pilns” turpināt darbu kā VARAM parlamentārais sekretārs.

Nacionālā apvienība uzskata, ka Cilinskis ar Naudiņu jau līdz šim “lieliski sākuši ministrijas vadīšanas darbu un šis balsojums ir kā mandāts turpināt iesākto arī Naudiņa vadībā”.

Arī Naudiņš pauda vēlmi turpināt jau iesākto politiku. Viņš piebilda, ka jau kopā ar Cilinski apmeklējis vairāk nekā 30 pašvaldības, apzinot pašvaldību problēmjautājumus un vajadzības.

Jauno kandidātu vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatam nacionālajai apvienībai jāizvirza tāpēc, ka Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) pagājušajā nedēļā atlaida līdzšinējo ministru Cilinski saistībā ar valdības lēmuma par nepiedalīšanos 16.marta pasākumos pie Brīvības pieminekļa nepildīšanu.

Straujuma uzsver, ka šādu lēmumu ir spiesta pieņemt, jo Cilinskis gan viņai personīgi, gan arī publiski apliecinājis, ka neievēros valdības lēmumu. Pēc Straujumas domām, Cilinskis šādā veidā palielina riskus atsevišķu radikāli noskaņotu grupu provokācijām.

Cilinskis 15.martā no rīta žurnālistiem paziņoja, ka piedalīsies 16.marta pasākumos – gan dosies leģionāru atceres gājienā pie Brīvības pieminekļa, gan dievkalpojumā, gan arī dosies uz piemiņas vietu Lestenē. Viņš uzsvēra, ka to darīs nevis kā ministrs, bet gan kā Latvijas pilsonis.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Vai tad no “”Za’lajiem”” neviens specialists neatradisies?K'[a nek’a tadu amatu atdod tikai t’ap’ec vien,ka “‘vajag caurumu aizb’azt”?/Vides lietas Latvij’a ir slik’a kvalit’at’e un ja “‘ieliek”‘K’art’ejo”‘nesaproto’so ministru,tad””zilais karogs pl’ivos pie katras mazm’aji’nas J’urmal’a neskatoties uz to,ka durvis jau aizm’ur’etas jau 8 gadus.

  2. VL KĀRTĒJO REIZI PIERĀDA, KA TAI NAV NE GODA, NE KAUNA, NE SIRDSAPZIŅAS, BET PĀRI VISAM STĀV NAUDA !!!

    • Visu politisko partiju neafišētais lozungs ir: Nauda nesmird! Kāpēc lai ar NA būtu savādāk. Vēlēšanas taču tuvojas.

Draugiem Facebook Twitter Google+